Mysłowice: Nadal nie ma śladu po 17-latce, która wpadła...

  Mysłowice: Nadal nie ma śladu po 17-latce, która wpadła wczoraj do rzeki

  MCH

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Blisko 30 strażaków wznowiło we wtorek poszukiwania 17-letniej Justyny z Jaworzna, która wpadła w poniedziałek do Czarnej Przemszy w Mysłowicach. Policjanci i straż miejska przeczesywali brzegi rzeki, a płetwonurkowie sprawdzali jej dno. W akcji pomagały psy tropiące i sonar. Po dziewczynie nadal jednak nie ma ani śladu.
  - Akcja ratownicza zakończyła się w poniedziałek. Teraz prowadzimy działania mające na celu odnalezienie zwłok zaginionej - mówi mł. bryg. Artur Tomalik z mysłowickiej straży pożarnej. Jego zdaniem niemożliwe jest, by dziewczyna przeżyła w takich warunkach. - Woda jest zimna, mętna i mocno zanieczyszczona. Koleżanka, która próbowała ją ratować, weszła do rzeki na chwilę i sama znalazła się w szpitalu z podejrzeniem wychłodzenia organizmu - wyjaśnia.

  Zaginiona razem z czterema koleżankami poszła w poniedziałek na wagary. Czas spędzały pod mostem w Mysłowicach. Jej towarzyszki twierdzą, że Justyna zachwiała się i wpadła do rzeki. Służby wznowią jej poszukiwania dopiero w piątek.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama