Chorzów: Ciekawe imprezy w Starochorzowskim Domu Kultury

  Chorzów: Ciekawe imprezy w Starochorzowskim Domu Kultury

  RES

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dwa bardzo ciekawe wydarzenia artystyczne przygotowuje Starochorzowski Dom Kultury. We wtorek o godzinie 18 w Galerii "Na strychu" odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć Pawła Mikołajczyka "Znam Chorzów" z komentarzami Adama Lapskiego.
  Wprowadzenie "W drodze do mojego miasta" wygłosi doktor Jacek Kurek. Na fotografiach zobaczymy charakterystyczne miejsca w naszym mieście przedstawione z innej perspektywy.

  Zdarza się, że codziennie mijamy jakieś miejsca idąc np. do pracy i nie zauważamy niektórych szczegółów. Na tych zdjęciach są one doskonale wyeksponowane i na pewno warto je zobaczyć zachęca Agnieszka Pielok z SDK.

  W czwartek ośrodek organizuje natomiast imprezę w skansenie. Plener "Śląskie Klimaty" jest skierowany do uczniów z okolicznych miast, a jego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży problematyką dziedzictwa kulturowego poprzez własną aktywność twórczą. Przez cztery godziny uczestnicy pod okiem nauczycieli ze szkoły plastycznej będą malować piękne krajobrazy. Początek o godz. 11. Plener "Śląskie klimaty" potrwa do godz. 16

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama