W środę Targi Pracy w Chorzowie

  W środę Targi Pracy w Chorzowie

  Grzegorz Lisiecki

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W najbliższą środę w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie już po raz 21. odbędą się Targi Pracy. Etat będzie można znaleźć nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
  W środę, 6 października, największą szansę na znalezienie pracy będą mieli budowlańcy oraz pracownicy branży usługowej - przewidują organizatorzy imprezy, czyli Powiatowy Urząd Pracy oraz chorzowski magistrat.

  Targi Pracy odbędą się w naszym mieście już po raz 21. Tradycyjnie zorganizowane zostaną w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ulicy Dąbrowskiego 113, w godzinach 10-13. Skierowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy.


  W środę swoje oferty przedstawią pracodawcy z Chorzowa i innych śląskich miast, powiatowe urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy, a także prywatne agencje zatrudnienia.

  Wiadomo już teraz, że ze znalezieniem oferty pracy problemu nie powinni mieć przedstawiciele wysokiej kadry specjalistów, m.in. inżynierowie, technicy budowlani, ekonomiści, główni księgowi, pracownicy biurowi ze znajomością języków obcych, policjanci, zawodowi żołnierze czy pracownicy ds. logistyki. Oferty dla siebie powinni znaleźć także pracownicy branży usługowej.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama