Bielsko-Biała: Okradły staruszkę

  Bielsko-Biała: Okradły staruszkę

  BAB

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ponad dwa tysiące złotych padło łupem złodziejek, które pod pretekstem przekazania informacji dla sąsiadki weszły do mieszkania 79-letniej bielszczanki
  Kiedy właścicielka mieszkania przy ulicy Robotniczej wchodziła do klatki schodowej w bloku i otwierała drzwi wejściowe swojego mieszkania, zauważyła, że podąża za nią nieznajoma kobieta. Zwróciła się do właścicieli mieszkania o pomoc w przekazaniu wiadomości dla sąsiadki, której rzekomo nie zastała w domu. Stwierdziła, że nie zna języka polskiego, bo mieszka w Czechach i nie potrafi napisać wiadomości. Poprosiła, aby kobieta uczyniła to za nią.

  Starsza kobieta nie przeczuwając nic złego zaprosiła ją do siebie. Za nią do mieszkania weszła jej wspólniczka. Po chwili kobiety wyjęły z torby pościel i zachęcały lokatorkę do jej kupna. Stały w kuchni, a rozkładając pościel zasłaniały widok na całe mieszkanie. Po chwili w pośpiechu wyszły z mieszkania. Dopiero po ich wyjściu właścicielka zorientowała się, że została okradziona. Łupem złodziejek padło 2300 złotych. Pokrzywdzona zapamiętała, że obie kobiety wyróżniała charakterystyczna ciemna karnacja i czarne włosy. Pierwsza z nich, w wieku około 25 lat i wzroście około 165 cm, była krępa. Druga miała około 45 lat i była szczupła.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama