Niebezpieczne drogi TWORZYMY MAPĘ ZAGROŻEŃ NA DROGACH

  Niebezpieczne drogi TWORZYMY MAPĘ ZAGROŻEŃ NA DROGACH

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wypadek drogowy

  Wypadek drogowy ©Piotr Krzyżanowski

  Województwo śląskie ma najgęstszą sieć dróg w kraju. Poruszają się nimi miliony samochodów i dlatego dochodzi u nas do tragicznych wypadków. Wspólnie wykonajmy mapę zagrożeń na drogach.
  Wypadek drogowy

  Wypadek drogowy ©Piotr Krzyżanowski

  Każdego dnia w drodze do pracy, czy sklepu pokonujemy samochodem źle oznakowane ulice, z wąskimi poboczami, pełne dziur i ostrych zakrętów z niebezpiecznymi zjazdami. Dotyczy to zarówno głównych dróg przelotowych jak i niewielkich łączników. Wszędzie dochodzi do tragicznych wypadków.

  O niebezpiecznych drogach w woj. śląskim pisaliśmy w czasie wakacji. Wówczas otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek od internautów. Teraz chcemy pójść krok dalej.

  Chcemy wspólnie z internautami doskonale znającymi drogi województwa śląskiego stworzyć interaktywną mapę zagrożeń na drogach. Dlatego potrzebujemy waszych informacji.

  Opisujcie w kilku punktach niebezpieczny punkt na drodze z podaniem jego lokalizacji (np. DK-86 - zwężenie drogi w rejonie wiaduktu pod ulicą gen. Grota Roweckiego w Sosnowcu).

  Wasze informacje pomogą nam w naniesieniu tych niebezpiecznych miejsc i właściwym ich oznakowaniu. Wierzymy, że w ten sposób pomożemy wszystkich użytkownikom dróg bezpiecznie dojechać do celu.

  Prześlijcie dane o niebezpiecznych miejscach na alert@dz.com.pl lub napiszcie w formie komentarza do tego artykułu.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   NADMIAR-glupot czy drug/?

   zygmunt kamienski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 10

   NA terenie SLASKA I ZAGLEBIA jest ponad 100 roznych jedno--i ====== dwu pasmowych drog do NIKAD ?==po 2-3 km koncza sie w tz ;kartoflach KTO TO BUDOWAL a potem postawil na srodku tej...rozwiń całość

   NA terenie SLASKA I ZAGLEBIA jest ponad 100 roznych jedno--i ====== dwu pasmowych drog do NIKAD ?==po 2-3 km koncza sie w tz ;kartoflach KTO TO BUDOWAL a potem postawil na srodku tej driogi OSIEDLE dla PRENCYPALOW np DABROWA -GORNICZA trasa GOLONOG przy torach aleja== ale? jaja i wiele k /HUTY-K wstyd to jest w kazdym miescie SOSNO-??WIES -ZAGORZE ====Lenartowicza zatkana ===DWU pasmmowki w kartofle itd u nas na=SLASKU TO SAMO ---PIENIADZE wyrucone w bloto a oni RZADZA maja glowy na pozyczki i balety,,taka WLADZA jest nie stety DO -wyborow mili i co po===cyganili zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama