W Cieszynie szukają statystów do filmu

  W Cieszynie szukają statystów do filmu

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Casting do filmu "Ostatnie amory Mateusza Kłosa", który będzie kręcony nad Olzą, odbędzie się dzisiaj w Cieszynie. Pierwsze zdjęcia do filmu rozpoczną się już 3 i 4 listopada w Cieszynie - poinformowali filmowcy.
  Casting dla mieszkańców Cieszyna producenci zapowiedzieli podczas lipcowej konferencji prasowej na temat filmu, która odbyła się w Cieszynie. Słowa dotrzymali. Casting odbędzie się w Domu Narodowym. Rozpocznie się o 13.00 i potrwa do 16.00. Poszukiwane są osoby do roli statystów w różnym wieku i różnej płci.

  Osoby, które dostaną role statystów, będą mogły z bliska przyjrzeć się pracy filmowców, którzy w Cieszynie zjawią się najpierw 3 i 4 listopada, a później będą kręcić zdjęcia w pierwszym tygodniu stycznia 2011 roku oraz w czerwcu 2011 roku.

  W głównych rolach "Ostatnich amorów Mateusza Kłosa" wystąpią Krzysztof Globisz i Teresa Budzisz-Krzyżanowska. Producentem filmu jest Bereś & Baron Media Productions.

  Akcja filmu niemal w całości dzieje się w Cieszynie, gdzie śmierć stolarza - 70-letniego Mateusza Kłosa, artysty, hulaki, wielbiciela kobiet i psotnika erotycznego, jest początkiem lawiny zdarzeń, które do góry nogami wywrócą życie spokojnego miasteczka. Po śmierci Mateusz odwiedza bowiem we śnie swoje dawne kochanki. Te, zaniedbywane przez mężów, nareszcie odnajdują chęć do życia. A mężczyźni? Przerażeni i bliscy porażki nareszcie muszą o siebie zacząć dbać.
  Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści "Aniołek" Beaty Pawlak, tragicznie zmarłej w 2002 roku dziennikarki.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama