Zawiercie: Tłoczno na DK78

  Zawiercie: Tłoczno na DK78

  DRAPA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Korkuje się droga krajowa nr 78 przebiegająca przez Zawiercie. Mieszkańcy mogą dziś pomóc w rozładowaniu ruchu na ulicy Paderewskiego, przesiadając się z samochodów do autobusów.
  Dzisiaj każdy pasażer za okazaniem dowodu rejestracyjnego może jechać komunikacją miejską razem z rodziną za darmo. Autobusy kursują do godz. 8 i po godz. 18 (jak w dni świąteczne) oraz w godz. 8 - 18 (jak w dni robocze).

  Zakład Komunikacji Miejskiej uruchomił także dodatkowy autobus oznaczony "A", który będzie kursował od godz. 8 do 18 i z przystanku "Cmentarz" będzie odjeżdżał co pełną godzinę w kierunku przystanków Paderewskiego, Reymonta, Dworzec PKP, Kościuszki, Stary Rynek, Kopernika, Rolnicza, Wojska Polskiego, Miodowa, Rzemieślnicza, Obrońców Poczty Gdańskiej, ZPB - pętla. Autobus z tego ostatniego przystanku będzie odjeżdżał co godzinę, między 8.30 a 17.30.

  Istotne dla kierowców jest to, że przy cmentarzu parafialnym wprowadzono ruch jednokierunkowy. Będzie można do niego dojechać wyłącznie ulicą Cmentarną, natomiast wyjazd zaplanowano ulicami Smutną i Daszyńskiego. Wjazd na ulice Smutną z Paderewskiego będzie niemożliwy. Nie dojedziemy również do cmentarza ulicą Daszyńskiego. Aby ominąć utrudnienia występujące w rejonie cmentarzy w Porębie, Zawierciu, Kromołowie i Kroczycach, zalecany jest objazd przez miejscowości Siewierz, Myszków i Żarki, kierując się na Kroczyce.

  NASI DZIENNIKARZE INFORMUJĄ O SYTUACJI NA DROGACH NA WWW.DZIENNIKZACHODNI.PL/DROGI

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama