Dziś Górnik Zabrze gra z Polonią Bytom!

  Dziś Górnik Zabrze gra z Polonią Bytom!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Swoje derby, czyli Świętą wojnę, ma już za sobą Kraków. W piątek na nowym stadionie Cracovii gospodarze podejmowali Wisłę.
  W ostatnim meczu obu drużyn - w kwietniu 2009 - Górnik wygrał 2:0

  W ostatnim meczu obu drużyn - w kwietniu 2009 - Górnik wygrał 2:0 ©fot. MIKOŁAJ SUCHAN

  Relacja LIVE Górnik Zabrze kontra Polonia Bytom
  Prowadzone po raz pierwszy przez niedawnego trenera Polonii Bytom Jurija Szatałowa Pasy, przegrały po golu straconym w 95 minucie spotkania! Ich sytuacja w tabeli jest krytyczna.

  Święta Wojna


  Brak sześciu podstawowych piłkarzy w Górniku i kojarzony z Zabrzem Jan Urban jako trener Polonii Bytom. Dzisiejsze derby - początek o 14.45 - zapowiadają się wyjątkowo smakowicie.
  Pomimo dzielącej oba zespoły różnicy w tabeli, trudno wskazać faworyta. Pewne jest tylko to, że na murawie będzie iskrzyło - zwycięstwo w takim meczu to przecież dodatkowy powód do dumy!


  Najtrudniejsza układanka w karierze  Z Adamem Nawałką, trenerem Górnika Zabrze, rozmawia Rafał Musioł

  Ze względu na kartki i kontuzje w składzie Górnika zabraknie sześciu podstawowych zawodników! Miał pan już kiedyś podobną sytuację?
  Takiej chyba nie... Szkoda tych trzech kartek na Legii, Komisja Ligi też nie uwzględniła naszego odwołania od kartki Przybylskiego, no i mamy to, co mamy. Nie ma co ukrywać, że już od zakończenia meczu w Warszawie zastanawiam się nad "układanką" na spotkanie z Polonią.

  I co pan wymyślił?
  Zobaczycie na boisku (śmiech). A tak poważniej, przyglądałem się zawodnikom na treningach i mam nadzieję, że wybrałem najlepsze rozwiązanie. Oni zresztą też wiedzą, że los dał im szansę.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama