Pomóż mieszkańcom Milówki, którzy stracili domy

  Pomóż mieszkańcom Milówki, którzy stracili domy

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Mieszkańcy Prusowa czekają na Twoją pomoc

  Mieszkańcy Prusowa czekają na Twoją pomoc ©Marzena Bugała

  Jeśli nie jest ci obojętny los ludzi, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji, powinieneś wybrać się na koncert lub wziąć udział w aukcji charytatywnej, organizowanej przez Fundację Braci Golec pod patronatem "Dziennika Zachodniego". Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc poszkodowanym przez osuwisko w przysiółku Prusów w Milówce, gdzie z powodu osunięcia się ziemi cztery rodziny straciły cały dobytek.
  Mieszkańcy Prusowa czekają na Twoją pomoc

  Mieszkańcy Prusowa czekają na Twoją pomoc ©Marzena Bugała

  Koncert "Górale góralom" odbędzie się 14 listopada w studiu koncertowym Radia Katowice. Wystąpią Golec uOrkiestra, Psio Crew i Brathanki. Podczas aukcji licytowane będą m.in. obrazy, witraże, płyty z autografami. Zebrane pieniądze zostaną przekazane utworzonej przez Fundację i Urząd Gminy komisji, która rozdysponuje je w zależności od potrzeb. A te są ogromne.

  Pomóc może każdy, kupując bilet-cegiełkę na koncert. Kupno cegiełek odbywa się poprzez wpłatę na konto Fundacji Braci Golec. Bilet-cegiełka dla 1 osoby kosztuje 300 zł, dla 2 osób - 500 zł. Aby je kupić, wystarczy dokonać wpłaty na konto: 47 1240 1170 1111 0010 2453 2557 z dopiskiem "Koncert Górale góralom". Bilety-cegiełki będą do odbioru przed koncertem. Na ten sam numer konta do końca listopada można wpłacać datki na pomoc.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama