Niecodzienne warsztaty w Bytomskim Centrum Kultury [AKCJA...

  Niecodzienne warsztaty w Bytomskim Centrum Kultury [AKCJA FERIE 2014]

  Joanna Oreł

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ferie w domu kultury w Chorzowie Batorym

  Ferie w domu kultury w Chorzowie Batorym ©Marzena Bugała-Azarko

  Jak odnowić garberobę, wykorzystać sny w teatrze oraz jakie tajemnice kryje Górny Śląsk - tego dowiedzą się uczestnicy warsztatów
  Ferie w domu kultury w Chorzowie Batorym

  Ferie w domu kultury w Chorzowie Batorym ©Marzena Bugała-Azarko

  Ferie to nie tylko wyjazdy, ale również czas, gdy można rozpocząć realizację nowych pasji. Skorzystać można z zajęć m.in. artystycznych, czy fotograficznych lub z nieco bardziej niekonwencjonalnych. Dziś można spróbować swoich sił m.in. podczas warsztatów "przetwarzania" ubrań.

  Odbędą się one w Bytomskim Centrum Kultury. - Uczestnicy warsztatów mając jako punkt wyjściowy stare, znoszone ubrania, korzystając z nowych materiałów i dodatków, będą mogli stworzyć ciekawe kreacje - zachęca Agnieszka Skowronek, rzeczniczka prasowa BCK.

  Warsztaty przetwarzania ubrań "ReKreacja" w ramach bytomskiej akcji Feriada rozpoczną się dziś o godz. 15 (koszt 20 zł). Spotkania będą organizowane do czwartku. Są one adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Również dzisiaj (godz. 10) w BCK odbędą się zajęcia fotograficzne "Bytom - miasto przyjazne środowisku". Wkrótce odbędą się też warsztaty teatralne z wykorzystaniem...snów. Ponadto ciekawe są zajęcia dla dzieci w wieku do 12 lat, w których to poznają one walory drewna zapach, kolor, czy fakturę. Na warsztaty postawiono także w rudzkim muzeum. Wczoraj najmłodsi poznawali tradycyjne formy spędzania czasu wolnego w okresie noworoczno-karnawałowym na Górnym Śląsku oraz wzięli udział w zajęciach plastycznych, a jutro podczas wizyty w Operze Śląskiej będą mogli zobaczyć karnawałowe stroje z dawnej epoki oraz poznać muzykę i tańce, związane z zabawami noworocznymi.


  *Zimy w styczniu nie będzie [PROGNOZA POGODY NA STYCZEŃ 2014]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama