Węgierska górka: Ukradł dwa silniki i sprzedał je na złom

  Węgierska górka: Ukradł dwa silniki i sprzedał je na złom

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Węgierskiej Górki ustalili i zatrzymali 39-letniego mieszkańca Żabnicy, który ukradł dwa silniki elektryczne o wartości ponad 4 000 zł. Mężczyzna chcąc ukryć dowody wskazujące na jego winę rozmontował skradzione przedmioty i po części sprzedawał do skupu złomu. Jego plan udaremnili kryminalni. Złodziej trafił do policyjnego aresztu, a odzyskane części silników do właściciela.
  Informację o zdarzeniu policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali 14 stycznia. Wówczas to 40-letni mieszkaniec Żabnicy poinformował ich, że z terenu jego posesji skradziono dwa silniki elektryczne z pasami transmisyjnymi warte 4 000 zł. Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Dzięki poczynionym ustaleniom, wczoraj zapukali do drzwi 39-letniego mieszkańca Żabnicy. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, od razu po kradzieży, rozmontował silniki i aby nie wzbudzić podejrzeń po części sprzedawał do skup złomu.
  Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. Złodziej wczoraj usłyszał zarzuty. Przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Za przestępstwo kradzieży grozi mu 5-cio letni pobyt w więzieniu.  *Zimy w styczniu nie będzie [PROGNOZA POGODY NA STYCZEŃ 2014]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama