Prognoza pogody na 10 i 11 listopada. Przelotny deszcz

  Prognoza pogody na 10 i 11 listopada. Przelotny deszcz

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, głównie na zachodzie i południu Polski. Miejscami opady deszczu.
  Na szczytach Tatr opady śniegu. Rano na zachodzie kraju lokalne mgły ograniczające widzialność do bardzo słabej i złej. Temperatura maksymalna od 5-7 st C na północnym zachodzie kraju i w centrum, do 11-13 st C miejscami na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w Karpatach porywisty, z kierunków południowych. W partiach szczytowych Karpat wiatr dość silny i silny, do 45 km/h, porywisty, w porywach 60-80 km/h, stopniowo słabnący, z kierunków południowych.


  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie, w centrum i na południu Polski miejscami rozpogodzenia i mgły ograniczające widzialność do bardzo słabej i złej. Miejscami opady deszczu, zwłaszcza na północnym zachodzie i wschodzie kraju. Na szczytach Karpat okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od 1 st C do 4 st C, jedynie na krańcach południowo-wschodnich od 5 do 8 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, na Pomorzu porywisty, południowo-zachodni.

  W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami przelotne opady deszczu, a w dolinach sudeckich również deszczu ze śniegiem i śniegu. W partiach szczytowych Sudetów i Karpat okresami opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 4 st C miejscami na zachodzie kraju, do 5-8 st C na przeważającym obszarze, oraz do 10 st C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na Pomorzu okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni. Na szczytach Karkonoszy i Tatr wzrost prędkości wiatru do silnego i bardzo silnego, do 70 km/h.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama