W woj. śląskim 408 mln starych punktów Payback może stracić...

  W woj. śląskim 408 mln starych punktów Payback może stracić ważność

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W woj. śląskim 408 mln starych punktów Payback może stracić ważność
  1/2
  przejdź do galerii
  Program Bonusowy PAYBACK po raz drugi przeprowadza akcję informacyjną nt. wygaszania punktów starszych niż trzy lata. Na kontach uczestników z województwa śląskiego znajduje się obecnie ponad 408 mln takich punktów. Stracą one ważność 28 lutego 2014. Na stronie www.payback.pl można sprawdzić liczbę punktów zagrożonych wygaśnięciem.
  Zgodnie z regulaminem Payback punkty zgromadzone przez uczestników do końca 2010 roku i dotychczas przez nich niewykorzystane stracą ważność 28 lutego 2014. Aktualnie jest to ponad 408 mln starych punktów zebranych na kontach uczestników z województwa śląskiego o wartości 4,08 mln złotych. PAYBACK ma nadzieję, że uczestnicy Programu w porę skorzystają z promocji i ułatwień przygotowanych dla nich z tej okazji.

  Od sierpnia Payback regularnie informuje uczestników o terminie wygaszania. Jednocześnie zachęca ich do tego, aby wykorzystali stare punkty. „To drugi raz, gdy Program Payback w Polsce przeprowadza akcję wygaszania punktów. Zgodnie z regulaminem będziemy ją powtarzać co 12 miesięcy. Zależy nam, aby uczestnicy skorzystali na wymianie starych punktów i aby co roku mieli coraz atrakcyjniejsze możliwości wymiany punktów” – zaznacza Marcin Drzewiecki, Dyrektor Marketingu Loyalty Partner Polska, operatora Programu Payback , i dodaje: „Dlatego przygotowaliśmy szeroką paletę możliwości wykorzystania starych punktów, np. płatność punktami Payback.

  Zapłacimy nimi za bilety w Multikinie, za benzynę na BP, za zakupy w Empiku, w Relay oraz 1 Minute i Inmedio, a także za kawę w So!Coffee. Dokonamy płatności za zakupy online w empik.com, smyk.com, Pizza Portal lub Fly.pl. Uregulujemy rachunek za prąd w Enerdze lub wykupimy ubezpieczenie w LINK4. Wymienimy je na kupony rabatowe lub płatnicze do wykorzystania w hipermarketach Real czy w sieciach Smyk i Empik. Punkty Payback są walutą także w lokalnych restauracjach czy miejscach rozrywki w Moim Mieście Payback. Specjalna oferta nagród związana z wygaszaniem starych punktów znajduje się również w sklepie Payback. Osoby, którym nie zależy na zakupach, mogą przekazać punkty na program dożywiania dzieci Pajacyk lub wymienić je na mile Miles & More”.

  Aby uczestnik mógł się przekonać, ile punktów przeznaczonych do wygaśnięcia znajduje się na jego koncie, powinien zalogować się na stronie www.payback.pl.


  *Zimy w styczniu nie będzie [PROGNOZA POGODY NA STYCZEŃ 2014]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama