Transmisje z Soczi 2014 w TVP 1, TVP 2, TVP Sport i w Canal+...

Transmisje z Soczi 2014 w TVP 1, TVP 2, TVP Sport i w Canal+ [SOCZI 2014 TRANSMISJE + PROGRAM]

Jacek Sroka

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Transmisje z Soczi 2014 w TVP 1, TVP 2, TVP Sport i w Canal+ [SOCZI 2014 TRANSMISJE + PROGRAM]
1/2
przejdź do galerii

Występy Kamila Stocha oraz pozostałych naszych skoczków, a także polskich łyżwiarzy szybkich będzie można oglądać w TVP 1 @Andrzej Banaś

TVP będzie prezentować olimpijskie zmagania sportowców od rana do późnej nocy. Sublicencję na transmisje wykupił nc+. Po raz pierwszy igrzysk nie pokaże Eurosport
ZOBACZ KONIECZNIE SOCZI 2014 LIVE:
CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH SOCZI 2014


Soczi 2014: Bogaty program relacji w polskich mediach [SOCZI TRANSMISJE TV]

Aż 530 godzin transmisji z igrzysk w Soczi szykuje dla telewidzów w Polsce TVP.
Zmagania sportowców w Rosji śledzić będzie można także na platformie nc+, która zaplanowała ponad 40 godzin bezpośrednich relacji olimpijskich. Po raz pierwszy od czasu powstania w 1989 roku igrzysk nie będzie natomiast pokazywał Euro-sport. Zmagania w Soczi rozpoczną się 7 lutego i potrwają do 23 lutego.

ZOBACZ KONIECZNIE:
* SOCZI 2014: PLAN TRANSMISJI Z OLIMPIADY ZIMOWEJ SOCZI 2014
* PROGRAM ZIMOWYCH IGRZYSK OLIMPIJSKICH SOCZI 2014


- W TVP będzie można zobaczyć praktycznie wszystko to, co będzie działo się na igrzyskach. Transmisje zaczynać będziemy już o godzinie szóstej rano i trwać będą one do późnego wieczora - zachwala Włodzimierz Szaranowicz, dyrektor TVP Sport.
W swoich głównych kanałach Telewizja Polska transmitować będzie najważniejsze występy Polaków, zwłaszcza te, w których liczymy na medale.

- Skoki narciarskie i łyżwiarstwo szybkie pokazywać będziemy w TVP 1, a biegi narciarskie i biathlon w TVP 2. Niezwykle ciekawy olimpijski turniej hokeja na lodzie w całości relacjonować będzie TVP Sport, w którym znajdzie się także miejsce na efektowne zmagania w snowboardzie czy narciarstwie dowolnym - stwierdza Jarosław Idzi, olimpijczyk z Seulu, pełniący funkcję sekretarza programowego TVP Sport.

Na antenach TVP 1 i TVP 2 zaplanowano w sumie około 180 godzin transmisji z igrzysk, a TVP Sport na dwa tygodnie zamieni się praktycznie w kanał olimpijski nadając 350 godzin bezpośrednich relacji z Soczi. Do tego dojdzie jeszcze nocne pasmo powtórkowe w TVP Regionalnej oraz serwisy olimpijskie w TVP Info.

Olimpijski program w TVP 1 zaczynać się będzie porannym "Halo, tu Soczi", a kończyć podsumowującym zmagania magazynem "Dzień na igrzyskach". Specjalnością TVP ma być nadawane po Wiadomościach "Studio Stadion Narodowy".

- Wybór tego miejsca do komentowania olimpijskich wydarzeń przez zapraszanych do naszego studia gości nie był przypadkowy, bo przecież w tej chwili jest to największa zimowa arena w naszym kraju, a działające tam lodowisko okazało się strzałem w dziesiątkę - mówi Idzi.
1 »

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

TVP Sport powinien być ogólnodostępny - taki rodzaj misji, promocja masowego uprawiania sportu.

pt (gość)

Zgłoś naruszenie treści

cyt:
"Niezwykle ciekawy olimpijski turniej hokeja na lodzie w całości relacjonować będzie TVP Sport,"

Rozumiem, że na ten czas program TVP Sport będzie bezpłatny!!!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo