Skoki Wilingen 2014: Stoch wygrał NA ŻYWO + WYNIKI + KLASYFIKACJA

Redakcja
Skoki narciarskie
Skoki narciarskie ARC
Zawody Puchary Świata Wilingen 2014 NA ŻYWO + RELACJA LIVE + WYNIKI + KLASYFIKACJA Kamil Stoch był 2. po pierwszej serii. Ale ostatecznie wygrał! ZOBACZ SKOKI WILINGEN NA ŻYWO

Skoki w Wilingen 2014:

Kamil Stoch wygrał zawody w Wilingen!

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Kamil Stoch jest drugi po pierwszej serii zawodów w skokach w Wilingen. Pioerwszy jest Peter Prevc, który ma tylko 0.9 punktów przewagi nad Kamilem Stochem.

ZOBACZ KONIECZNIE:

SKOKI WILINGEN 2014 LIVE:

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wilingen mają od soboty swojego bohateria. Jest nim Kamil Stoch, najlepszy polski skoczek. Czy także w niedzielę powtórzy swój sukces?

Sześciu Polaków wystąpi także w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Willingen. Kwalifikacje wygrał Dawid Kubacki po lądowaniu na 148,5 m, trzeci był Maciej Kot - 146 m, a czwarty Jan Ziobro - 143 m.

Drugi był Słoweniec Jurij Tepes - 147,5 m.

Na 17. miejscu uplasował się Stefan Hula - 139 m. Z Polaków, którzy musieli walczyć o start w pierwszej serii, najsłabiej wypadł Żyła. Po skoku na odległość 126 m zajął 31. miejsce. Tuż przed nim w takich samych warunkach Kot uzyskał 146 m, a skaczący po Żyle Słoweniec Jernej Damjan lądował na 140 m.

Wśród zawodników z czołowej "10" Pucharu Świata, którzy nie muszą walczyć w kwalifikacjach, najdłuższy skok - 147,5 m miał Niemiec Andreas Wellinger. Zwycięzca sobotnich zawodów Kamil Stoch wylądował o pół metra bliżej.