Telekamera 2014 dla Kamilli Baar [TELEKAMERY 2014]

  Telekamera 2014 dla Kamilli Baar [TELEKAMERY 2014]

  Jolanta Pierończyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Telekamery 2014: Dobra passa Kamilli Baar trwa. Po Złotej Kaczce w 2012 i Wiktorze w 2013, odebrała właśnie Telekamerę w kategorii Najlepsza Aktorka. W walce o tę nagrodę pokonała Agnieszkę Dygant, Karolinę Gorczycę, Joannę Moro i Katarzynę Zielińską.

  Po Wiktorze, specjalnie dla Dziennika Zachodniego powiedziała: Ten Wiktor to nadzieja na zaufanie reżyserów względem mojego aktorstwa i nadzieja na nadejście nowych, wartościowych ról w teatrze, kinie, telewizji.


  W tej chwili czekamy na jej wypowiedź w sprawie Telekamery.

  Kamilla Baar to absolwentka IV LO w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach, gdzie była pierwszym rocznikiem klasy humanistyczno-kulturoznawczej, nad którą opiekę sprawował Wydział Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego. Aktorski talent dostrzegł w niej Zbigniew Skorek, twórca Amatorskiego Teatru Ruchu i Pantomimy Migreska (przez który przewinął się m.in. mim Ireneusz Krosny) w Tychach. Do szkoły teatralnej przygotowywała się w Studium Aktorskim Dooty Pomykały w Katowicach. W warszawskiej szkole teatralnej trafiła pod skrzydła Jana Englerta.

  Stworzyła wiele wspaniałych ról teatralnych i filmowych. Najbardziej znana i lubiana jest jednak w roli dr Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". - W roli doktor Hany daję dużo z siebie, spokojnej, rodzicielskiej. Czerpię tu ze swojej matczynej energii - powiedziała w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego [Kamilla Baar jest mamą 3-letniego chłopczyka - red.] W tej roli, jak nas zapewniła, będzie się jeszcze wiele ciekawego dziać, więc wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo w serialu pozostanie, mimo kolejnych ciekawych propozycji, które przyjęła.


  *Najlepsze prezenty na Walentynki DLA NIEGO I DLA NIEJ
  *Rodzice małej Lilki mówią o błędach lekarskich [WIDEO + KOMENTARZE]
  *Jaki akumulator wybrać? Który najlepszy i najtańszy? ZOBACZ TUTAJ
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama