Menu Region

Aukcje nieodebranych walizek: LOT zlicytuje nieodebrane...

Aukcje nieodebranych walizek: LOT zlicytuje nieodebrane walizki [AUKCJA BAGAŻY LOT]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

KAG

Prześlij Drukuj
Polskie Linie Lotnicze LOT, w sobotę 15 lutego wystawią na aukcję około stu nieodebranych walizek. Nieznana jest zawartość bagaży, a licytujący nie mogą ich dotknąć oraz podnieść , aby sprawdzić ich wagę. Po wystawione na akcji bagaże nie zgłosiła się żadna osoba w ciągu dwóch lat. Bilety na "aukcje w ciemno" rozeszły się w błyskawicznym tempie. Wejściówka na aukcje nieodebranych walizek kosztowała 10 zł.
  • Bohaterowie programu telewizyjnyego
AKTUALIZACJA:
Aukcja LOT. Licytacja bagaży LOT przyciągnęła tłumy [WIDEO]


"Licytuj i odkryj co jest w środku" - takim hasłem LOT reklamuje aukcje nieodebranych walizek. Łącznie w magazynach przewoźnika ma być ok 1,5 tony nieodebranego bagażu. Oprócz walizek w magazynie znajdują się jeszcze wózki dla dzieci oraz sprzęt rehabilitacyjny.
Te przedmioty zostaną przekazane na cele charytatywne.

Aukcja bagaży LOT rozpocznie się o godz 12.00 jednak licytujący będą mogli przyjść przed aukcją i zobaczyć wystawione na licytacje bagaże. Licytujący nie mogą ich jednak podnieść, aukcja będzie więc tym bardziej emocjonująca i zagadkowa. LOT podaje, że bagaże podlegały kontroli służby granicznych oraz celnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Pyrzowice: Wieża kontroli lotów. Jak wygląda praca kontrolerów na lotnisku? [ZDJĘCIA + WIDEO]


W ich zawartość nie ma więc przedmiotów o charakterze celnym. Skarby jednak jakie mogą skrywać się we wnętrzach bagaży rozpalają wyobraźnię licytujących. "Aukcje w ciemno", tak w dużym skrócie można nazwać licytacje nieodebranych walizek. Przedstawiciele PLL LOT już zapowiadają kolejne aukcje nieodebranych bagaży.

Następne licytacje mają odbyć się przez Internet, dzięki czemu więcej osób będzie mogło wziąć udział w licytacji bagaży. Aukcje w ciemno są bardzo popularnego w wielu krajach m.in. w USA, Australii czy Kanadzie. Walizki, kufry, szopy, piwnice, garaże, a nawet całe domy poddane zostają takim licytacjom.


*Najlepsze prezenty na Walentynki DLA NIEGO I DLA NIEJ
*Rodzice małej Lilki mówią o błędach lekarskich [WIDEO + KOMENTARZE]
*Jaki akumulator wybrać? Który najlepszy i najtańszy? ZOBACZ TUTAJ
*Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się