TVP ABC i TV Trwam na multipleksie [JAK ODBIERAĆ TVP ABC i...

  TVP ABC i TV Trwam na multipleksie [JAK ODBIERAĆ TVP ABC i TV TRWAM]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  TVP ABC i TV Trwam na multipleksie [JAK ODBIERAĆ TVP ABC i TV TRWAM]
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Adam Wojnar/ Polskapresse

  Kanał dla dzieci TVP ABC i TV Trwam od soboty rozpoczną nadawanie naziemne. Zmiany na cyfrowych multipleksach będą się wiązały z koniecznością przeprogramowania dekoderów.
  TV Trwam zajmie miejsce TVP Info na multipleksie pierwszym, a program informacyjny Telewizji Polskiej zostanie przeniesiony na multipleks trzeci. Aby móc oglądać TVP Info, widzowie będą musieli jeszcze raz przeprogramować dekodery.

  Na MUX 1 wystartuje również dziecięcy TVP ABC. Oferta nowego kanału będzie skierowana do dzieci do 12 lat. TVP ABC będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy oraz spektakle Teatru Telewizji dla dzieci.
  Codziennie o godz. 19 nadawane będzie godzinne pasmo „Wieczorynki”. Na antenie pojawią się „Bolek i Lolek”, „Reksio”, Pszczółka Maja” i „Miś Uszatek”, a także popularne seriale zagraniczne, m.in. „Listonosz Pat” i „Smerfy”. Mali widzowie będą mogli także oglądać programy „Ziarno”, „Domowe przedszkole” i „Tik Tak”.

  Większość produkcji na początku będą stanowiły programy archiwalne, w przyszłości mają się pojawić programy premierowe. TVP planuje m.in. współpracę z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

  Na antenie TVP ABC pojawiać się będą reklamy.

  TVP ABC ma nadawać jedynie bezpieczne programy dla dzieci, bez produkcji prezentujących agresywne zachowania, złe wzorce bohaterów i sceny agresywne.

  Poza TVP ABC wszystkie kanały telewizji publicznej docelowo będą emitowane z multipleksu trzeciego. Na MUX 3 nadawane będą: Jedynka i Dwójka w HD, przeniesione z MUX 1 TVP Info oraz Regionalna, Kultura, Historia, Polonia i Rozrywka.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (32)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ORTOGRAFIA

   rita (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nie mam nic do ''narodu śląskiego'' bo sama mam męża ze śląska szanuje tez gwarę która się posługujecie ale na litość boska błąd na błędzie!!!! Siedzi jeden z drugim na d**** przy telewizorze i...rozwiń całość

   Nie mam nic do ''narodu śląskiego'' bo sama mam męża ze śląska szanuje tez gwarę która się posługujecie ale na litość boska błąd na błędzie!!!! Siedzi jeden z drugim na d**** przy telewizorze i narzeka ze tego nie ma czy tez czegoś innego zamiast wziąć słownik języka polskiego i przypomnieć sobie zasady ortografii bo aż wstyd!!! jak patrze na takie komentarze typu ''bo my ze śląska pany'' to mi niedobrze się robi jacy ludzie ten kraj kształtują i budują tzw. nieuki i lesery którym z** dupę ściska ze ktoś ma więcej nikt wam nie broni zostać księdzem i pławić się w luksusie zamiast siedzieć i nic nie robić to weźcie książki i zacznijcie się uczyć podstaw bo takim lenistwem zniszczyliście swoja gwarę i brzmi ona w innych regionach kraju przepraszam za wyrażenie ale po prostu jak wiesniactwo z pola i nie mowie tu o tym żebyście zrezygnowali z tej gwary lecz ja pielęgnowali a teraz proszę czekam na obrażające mnie komentarze i nie zdzwia mnie tutaj wulgaryzmy którymi się posłużycie bo to zaświadczy tylko i wyłącznie o waszej kulturze i inteligencji dziekujezwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   na mapie pogody Katowic

   opa erich (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   NIEMA!!! to WON!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   I tak nie mam TV Trwam, bo mamy w bloku antenę zbiorczą

   przez UPC, które dostarcza nam 9 kanałów za (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   DZIWNYM TRAFYM UNOS W BLOKACH TYRZ WSZYSKIE ANTYNY ZBIORCZE NA OSIEDLU POLIKWIDOWALI RZEBY LUDZI DO KABLUWEK PRYWATNYCH PRZUMUSIĆ POLANDIA KRAJ LEMING0CFANIAKUF.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie zaszkodzi ci pooglądać farorza

   Erwin z Uoberkormelowitchz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   Trzeba bywać na zebraniach, głosować, brać w decyzjach spółdzielni lub wspólnoty. Jak się siedzi w całymi dniami w szynku i narzeka na goroli, to takie są wyniki.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   I tak nie mam TV Trwam, bo mamy w bloku antenę zbiorczą przez UPC, które dostarcza nam 9 kanałów za

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   I tak nie mam TV Trwam, bo mamy w bloku antenę zbiorczą przez UPC, które dostarcza nam 9 kanałów za 4,28 miesięcznie :-(

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   MOG BY BYĆ FARORZYM ALE W gEWU I TIVIN TAK JAK POLIĆIOT i LEMINGO FAROSZ LEMUNSKY

   777 GOROL TO PIES I LUPUS W LUDZKI SKÓRZE OWCA W KOSCIELE A WILK POZAKOSCIOŁYM (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

   MEDIA PO POLSKI DEM0NKRACJI MAJO I MUSZO SŁURZYĆ INO TYM CO W DANY CHWILI SOM PRZI KORYCIE INY OPCJI POLACKO RACJA SSTANU MUSGU NADŁYSSEGO GOROLA NIY PRZEWIDUJE BO TO MENTALDNOŚĆI I NATURA...rozwiń całość

   MEDIA PO POLSKI DEM0NKRACJI MAJO I MUSZO SŁURZYĆ INO TYM CO W DANY CHWILI SOM PRZI KORYCIE INY OPCJI POLACKO RACJA SSTANU MUSGU NADŁYSSEGO GOROLA NIY PRZEWIDUJE BO TO MENTALDNOŚĆI I NATURA ŚLOWAŃSZCZYZN0WAT0ŚĆ I PAŃSZCZYZNOWATOŚĆ PODLUDZI Z HIPER PAŃSTWA NADDRAŃSTWA.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kabaret

   iwan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 11

   Hanys kocho TV Trwam dowol daje i bedzie dowol .Widza ze was ani Olympiada nie interesuje tylko TV Trwam ogladocie to fajnie cos z Was bedzie jak rolka hauskejzy wos nie przejadzie.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   80 % cos się nalezy

   dzieki wszystkim (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 11

   A jo tak sie mysla ze Owieczki będą ofiarniejsze i wiecej wełny dają bo Zimy nie ma tylko gorzej z Baranami chodza i rycza bo Owieczki nie dają i dlatego takie pierdoly pisza.Brawo TV Trwam!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy naród śląski

   Gregor (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 12

   Będzie regularnie oglądał telewizje hydrotermalnego belzebuba z Torunia?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gregor

   Tyta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

   Narod śląski bydzie patrzol na co bydzie chciol,
   niy musi prawie na polckigo pofyrtanca.

   Zdjęcie autora komentarza
   mało komentarzy

   Deutsch-Oberschlesier

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   widocznie ludzie rzucili się na TV trfam

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Trwam

   Marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 14

   Ja się cieszę z TV TRWAM na multiplekskie. Przecież jest tolerancja. Kto nie chce niech nie ogląda, więc po co ta histeria? Ja akurat mam dość karmienia się "jedynymi słusznymi i politycznie...rozwiń całość

   Ja się cieszę z TV TRWAM na multiplekskie. Przecież jest tolerancja. Kto nie chce niech nie ogląda, więc po co ta histeria? Ja akurat mam dość karmienia się "jedynymi słusznymi i politycznie poprawnymi nowinkami". Pozdr.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama