Żywiec: 50-latek z Stargardu Szczecińskiego ukrywał się od 7...

  Żywiec: 50-latek z Stargardu Szczecińskiego ukrywał się od 7 lat

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Żywiec: 50-latek z Stargardu Szczecińskiego ukrywał się od 7 lat
  1/2
  przejdź do galerii

  ©KMP Żywiec

  Policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali 50-letniego mieszkańca Stargardu Szczecińskiego, który od siedmiu lat był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna „wpadł” w ręce stróżów prawa w czasie kontroli drogowej. Zdradziły go sfałszowane dokumenty, którymi się posługiwał. Teraz zostanie przewieziony do najbliższego aresztu śledczego.
  Wczoraj po południu w Żywcu na ul. Wesołej policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego samochodem rover 75. Badanie alkomatem wykazało, że 50-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego był trzeźwy. Posiadał przy sobie również wszystkie wymagane dokumenty.

  Jednak właśnie te dokumenty wzbudziły podejrzenia stróżów prawa. Jak się okazało, mężczyzna posłużył się sfałszowanym prawem jazdy i dowodem osobistym.
  50-latek został zatrzymany. W czasie dalszych sprawdzeń wyszedł na jaw powód ukrywania swojej tożsamości – mężczyzna od 7 lat był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez szczeciński sąd. Organy ścigania poszukiwały go do licznych spraw karnych prowadzonych przez sąd w Szczecinie.

  Teraz zostanie on przewieziony do najbliższego aresztu śledczego.  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo