Menu Region

Gdzie padła szóstka w Lotto? W Szczerbicach! Kto wygrał w...

Gdzie padła szóstka w Lotto? W Szczerbicach! Kto wygrał w Lotto ponad 24,5 mln zł? [ZDJĘCIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Arkadiusz Biernat

23Komentarze Prześlij Drukuj
Szóstka Lotto w Szczerbicach! Kto wygrał 24 510 722,00 zł we wtorkowym losowaniu Lotto. To najwyższa wygrana w całym województwie śląskim, a także ósma w historii Lotto. ZOBACZCIE ZDJĘCIA ZE SZCZĘŚLIWYCH SZCZERBIC
1/5

Szóstka w Lotto w Szczerbicach

(© Arkadiusz Biernat)

  • Szóstka w Lotto w Szczerbicach
Szóstka w Lotto padła w Szczerbicach w powiecie rybnickim:

Szczęśliwy kupon został wysłany w Szczerbicach w kolekturze przy ulicy Rybnickiej 11. Szczęśliwiec kupił dziesięć zakładów na chybił trafił za 30 zł. Astronomiczną wygraną dały następujące liczby: 13, 15, 22, 35, 41, 46.

CZYTAJ KONIECZNIE:
LOSOWANIE LOTTO. O KTÓREJ LOSOWANIE? ZOBACZ TUTAJ


To najwyższa wygrana w całym województwie śląskim, a także ósma w historii Lotto.

- Od dzisiaj posiadacz szczęśliwego kupony ma 60 dni na odebranie wygranej. Może to zrobić w jednym z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Jeden z nich znajduje się w Katowicach - mówi Jarosław Tomaszewski z Biura PR i Komunikacji Totalizatora Sportowego.

JAK GRAĆ W LOTO, BY WYGRAĆ?
JAK GRAĆ W LOTTO: MATEMATYK OPISAŁ SYSTEMY LOTTO


CZYTAJ KONIECZNIE:
JAK GRAĆ W LOTTO PRZEZ INTERNET? ZOBACZ


Choć kupon dał wygraną 24 510 722,00 zł to jednak do gracza trafia kwota pomniejszona o podatek. - Od jednorazowych wygranych powyżej 2.280 zł pobierany jest podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej w oddziale Totalizatora Sportowego - dodaje Tomaszewski.

W tym przypadku 10 proc. podatku wynosi 2451072 zł, a więc do gracza trafi dokładnie 22059649,8 zł.

Jak się okazuje to już nie pierwsza wygrana w tym roku w Szczerbicach. W tym samym miejscu w styczniu Alina Janyga, właścicielka sklepu przy ul. Rybnickiej 11 trafiła "czwórkę".

- Ja również zagrałam we wtorek na chybił trafił. Widocznie miałam mniej szczęścia. Jednak niezwykle cieszę się, że ktoś wchodząc do mojego sklepu odmienił swoje życie - mówi Alina Janyga.

Swojej radości nie ukrywają również Justyna Wojtek i Magdalena Graniczny. To właśniej któraś z tych sprzedawczyń wydała szczęśliwy kupon. - Ja już czuję niezwykłe emocje, a co dobiero zwycięzca - mówi pani Justyna. Wtóruje jej koleżnka z pracy. - To fajnie, że ktoś u nas miał takie szczęście. Też się cieszymy. Zdajemy sobie teraz sprawę, że przez najbliższe tygodnie, to właśnie u nas będzie duże zainteresowanie na kupony - dodaje pani Magdalena.

Mieszkańcy Szczerbic, których spotkaliśmy w szczęśliwym sklepie mówili, że jakby wygrali to chętnie z pozostałymi mieszkańcami podzieliliby się szczęściem. - Można by wyremontować kilka ważnych dróg, a przy tym sporo pieniędzy zostawić dla siebie - słychać było w sklepie.

Jak udało nam się dowiedzieć, wczoraj dziesięć zakładów na chybił trafił za 30 zł kupiła jedna osoba. Prawdopodobnie nie była mieszkańcem Szczerbic. - Takie sytuacje się zdarzają. Wystarczy, że była to osoba, która jedynie przejeżdżała przez miejscowość i właśnie tam kupiła szczęśliwy kupon - wyjaśnia Jarosław Tomaszewski, z Totalizatora Sportowego.

Niewiele osób w samym Totalizatorze Sportowym zobaczy zwycięzcę. - To jest ścisła tajemnica. Osobę, która odbiera wygraną widzi raptem kilka osób - kończy Tomaszewski.

Kwota może być przelewana na konto (lub kilka kont) lub odebrana osobiście w walizkach. Ostatniego sposobu nikt jeszcze nie próbował.

Szczęśliwiec ze Szczerbic jest 942 Lottomilionerem.
1 »
23

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

piątek trzynastego

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ker (gość)  •

Jak informuje strona www.lottokupon.com w piątek trzynastego marca ktoś wygrał 13 milionów Euro we france lotto. Tak więc mit o pechowej trzynastce i piątku został obalony.

odpowiedzi (0)

skomentuj

...

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ona7676 (gość)  •

633 492. lila 2011-12-03 (23:37) NASA
tRZYMAJCIE SIĘ LUDZIKI I POWODZONKA W GRACH,.tRZYMAM KCIUKASKI ZA WAS A TĄ SZM...ATĘ GNĘBCIE DO BÓLU
http://www.multipasko.pl/chat633490.htm
to jest prawdziwy trolling uwaga na tą stronkę o lotto- zbierane sa tam info o użytkownikach i w brzydki sposób wykorzystywane

odpowiedzi (0)

skomentuj

Cytując za ONETEM

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Proszę o weryfikację owych słów, czy są prawdą: (gość)  •

"nn szczęściarz trafił szóstkę na chybił trafił..By było precyzyjniej to w kolekturze w Szczerbicach na ul...Rybnickiej między Gaszowicami a Zebrzydowicami..Zagrał podobno za trzydzieści złotych..Musiał byc to Szpila skoro terminal w tym sklepie i kilku innych miejscach w Rybniku od 2 tygodni były uszkodzone..Nadal uszkodzony jest terminal na józefa..w tzw Żabce...Musiało byc wielkie zaskoczenie jak wyświetliło że ktoś tam wygrał na chybił trafił szóstkę..Cuda cudeńka..dla precyzji zapytam kiedy bedzie nadzorowac komisja losowanie..czy nadal będą pokazywany film z losowania zamiast losowanie pod nadzorem?.. "

odpowiedzi (0)

skomentuj

Znowu kasa dla służb będzie

+3 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Nieletni (gość)  •

Znowu kasa dla służb będzie

odpowiedzi (0)

skomentuj

w walizkach

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

tomek (gość)  •

Autor jest słabo poinformowany.Kilka lat temu szczęśliwiec który wygrał ponad 20mln. odebrał je własnie gotówką.Było o tym dosyć głośno ale pismak to pismak,jak napisze tak ma być...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Chojnice mają już 1000 lat? I już tysiąc lat temu mieli totolotka?

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Miłosz (gość)  •

"W ostatnich latach mieliśmy tylko dwa takie przykłady - 17 112 504,60 zł (Chojnice, 6 listopada 1012 r.) "

odpowiedzi (0)

skomentuj

!!!!

+3 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

!!!! (gość)  •

hehehe a szefostwo teraz bedzie latać wyżej niż ptaki - wiocha!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

!!!!!!!!!!

+4 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

!!!!!! (gość)  •

to była kasa dla agentów wywiadu, bo wiedzą że to nie był mieszkaniec szczerbic..

odpowiedzi (0)

skomentuj

tytuł

+2 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

podpis (gość)  •

ską wiadomo, że prawdopodobnie nie był to mieszkaniec Szczerbic.. pewnie wiadomo, to może jest kasa dla agentów wywiadu..

odpowiedzi (0)

skomentuj

Wygrana

+1 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

A. (gość)  •

Nie rozumiem dwóch rzeczy po pierwsze mieszkańcy szczerbic niby są tacy szlachetni gówno prawda gdyby wygrali nie podzieli bysie z miastem, co najwyżej z rodziną. Wymagają czegoś czego sami by nie zrobili. Po drugie jak można kupować losy z tego samego sklepu. Przecież nic dwa razy się nie zdarza.
A.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »