Znane persony w nowych muzycznych rolach. W Teatrze Rozrywki...

  Znane persony w nowych muzycznych rolach. W Teatrze Rozrywki wystawią "Koncert gwiazd"

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ostatni spektakl "Lady Robin Hood" też zgromadził śląskie VIP-y
  1/2
  przejdź do galerii

  Ostatni spektakl "Lady Robin Hood" też zgromadził śląskie VIP-y ©Arkadiusz Gola

  Cyndi Lauper, Demis Roussos, ABBA i Queen na jednej scenie? To możliwe. 7 marca w charytatywnym przedstawieniu w Teatrze Rozrywki. To koncert z Jolantą Kwaśniewską w roli głównej
  Znane z naszego regionu osoby ze świata polityki, kultury, nauki, biznesu, medycyny i mediów - to oni wcielą się w gwiazdy światowej sceny muzycznej. W wyjątkowej odsłonie "zaprezentują się" m.in.: Cyndi Lauper, Demis Roussos, ABBA, Tina Turner, Carlos Santana, Queen, Roxette, The Beatles czy Europe. Będą też Elvis Presley i Amy Winehouse.

  Wszystko to zobaczymy 7 marca w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, gdzie odbędzie się "Koncert gwiazd" w ramach tegorocznej edycji Akcji Charytatywnej "Kopciuszek", której pomysłodawczynią jest Małgorzata Handzlik, posłanka do PE.

  - Kiedy w 2008 roku rozpoczęłam Akcję Charytatywną "Kopciuszek", w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że dzięki tylu wspaniałym ludziom zbierzemy ponad pół miliona złotych dla potrzebujących z regionu. W tym roku gra z nami Jolanta Kwaśniewska - mówi Handzlik.

  Dochód z przedstawień zostanie przekazany podopiecznym Fundacji "Dress for Success Poland" oraz Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".

  - Chcemy podejść do Dnia Kobiet w nietypowy sposób, czyli bardzo konkretnym działaniem. Fundusze zebrane dzięki tej imprezie przeznaczymy na program dla bezrobotnych kobiet, który nazwaliśmy "Paszport do sukcesu" - tłumaczy Dorota Stasikowska-Woźniak, dyrektor "Dress For Success Poland".

  - To będzie 30 warsztatowych dni, po 5 w każdym tygodniu, w których weźmie udział 30 wybranych kobiet. Warsztaty przygotują je do rozpoczęcia pracy. Będą mogły skorzystać z wielu usług, m.in. z wizyty u fryzjera i stomatologa, dobrany będzie też strój odpowiedni na ich rozmowę kwalifikacyjną. Będzie też sporo zajęć wzmacniających autoprezentację - dodaje dyrektorka.

  Za scenariusz i reżyserię przedstawienia odpowiada Tomasz Szulakowski. "Koncert gwiazd" zaprezentowany będzie dwukrotnie: o godz. 17 i 20.

  Bilety kosztują 30, 50 i 80 zł. Od przyszłego tygodnia będą do kupienia w chorzowskim Teatrze Rozrywki.  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama