Bielsko-Biała: artyści zaśpiewają na rzecz Majdanu

  Bielsko-Biała: artyści zaśpiewają na rzecz Majdanu

  KLM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Artyści dla Majdanu w Bielsku-Białej wystąpią w koncercie, który rozpocznie się o 21.00. Na scenie pojawią się aktorzy Teatru Polskiego (Marta Gzowska-Sawicka, Maria Suprun, Katarzyna Zielonka, Jadwiga Grygierczyk, Adam Myrczek, Kuba Abrahamowicz, Tomasz Lorek, Kazimierz Czapla) oraz muzycy i zespoły muzyczne - Dzień Dobry, Zgredybillies, Vocal Sound, Besquidians, Anashim, Beata Przybytek oraz Wojciech Myrczek i Piotr Matusik.

  Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia w kasie Teatru Polskiego oraz online na www.teatr.bielsko.biala.pl

  - Koncert będzie kulminacją akcji pomocy Ukrainie organizowanej przez Teatr Polski - podkreśla Artur Szczęsny z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. - Od 22 lutego do 2 marca podczas wszystkich imprez w Teatrze Polskim będą zbierane datki do puszek oznakowanych logiem Caritas.

  Dochód z koncertu oraz datki zostaną przekazane na Ukrainę za pośrednictwem Caritas Polska i przeznaczone na zakup leków i żywności - dodaje.

  Jak informuje Caritas w chwili obecnej jest to jedyna możliwa forma pomocy dla Ukrainy nie ma możliwości przewiezienia przez granicę transportów z pomocą rzeczową.

  28 lutego o godzinie 19.00 w klubie teatralnym odbędzie się kolejne spotkanie Teatru Tekstu, na którym będzie czytany współczesny dramat ukraiński (udział w Teatrze Tekstu tradycyjnie jest bezpłatny, ale w czasie spotkania również zbierane będą datki na rzecz Ukrainy).  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama