Napad na sklep w Wodzisławiu. Zatrzymana sprzedawczyni

  Napad na sklep w Wodzisławiu. Zatrzymana sprzedawczyni

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Napad na sklep w Wodzisławiu. Zatrzymana sprzedawczyni
  Policja z Wodzisławia Ślaskiego zatrzymała 32-letnią sprzedawczynię jednego ze sklepów. Kobieta zgłosiła że na jej lokal był napad, w którym sprawca grożąc nożem zmusił ją do wydania pieniędzy. Policjanci szybko ustalili, że takiego zdarzenia w ogóle nie było a rzekoma pokrzywdzona całą sytuację wymyśliła.
  Napad na sklep w Wodzisławiu. Zatrzymana sprzedawczyni
  W niedzielę, do wodzisławskiej komendy zgłosiła się kobieta, która chciała złożyć zawiadomienie o popełnionym na jej szkodę przestępstwie.

  Dochodzeniowiec przyjął zgłoszenie od 32-latki, w którym opisała ona przebieg całego zdarzenia. Z jej relacji wynikało, że w sobotę w nocy, gdy kończyła pracę i przeliczała utarg, do lokalu który prowadzi wszedł mężczyzna i trzymając w ręku nóż zażądał od niej wydania pieniędzy. Wystraszona 32-latka bez wahania wydała 5000 złotych a po całym zdarzeniu pojechała do domu. Dopiero na drugi dzień, kiedy opanowała emocje zdecydowała się powiadomić o tym fakcie policję.

  Kryminalni zaraz po otrzymaniu informacji od pokrzywdzonej rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Przejrzeli monitoringi z firm będących w pobliżu lokalu, przesłuchali świadków i szybko ustalili, że kobieta ich okłamała. 32-latka przy kolejnym przesłuchaniu sama przyznała że cała historia była przez nią wymyślona a zmusiła ją do tego sytuacja finansowa. Powiadamiając policję o przestępstwie którego nie było i składając fałszywe zeznania sama stała się podejrzaną. Grozi jej do trzech lat więzienia.  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama