Bielsko-Biała: Nie śpij, bo cie okradną

  Bielsko-Biała: Nie śpij, bo cie okradną

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: Nie śpij, bo cie okradną
  Trzej młodzi bielszczanie okradli mężczyznę, który zasnął na ławce przystanku autobusowego. Chwilę później złodzieje zostali zatrzymani przez strażników miejskich. W ich ujęciu pomógł miejski monitoring.
  Bielsko-Biała: Nie śpij, bo cie okradną
  Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem przy ul. Piłsudskiego w Bielsku-Białej. 22-latek wracał z imprezy i zasnął na ławce przystanku autobusowego. Zauważył to czujny operator monitoringu miejskiego, który obawiając się o życie i zdrowie mężczyzny natychmiast skierował na miejsce patrol. W międzyczasie zauważył, że do śpiącego podchodzą trzy młode osoby, które przeszukują kieszenie jego kurtki, kradną portfel i telefon komórkowy, a następnie uciekają w kierunku centrum. Informacje te przekazał patrolowi, który ruszył w pościg za sprawcami.

  Po krótkim pościgu sprawcy zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj młodzi mężczyźni w wieku 27 i 16 lat oraz 17-letnia dziewczyna. Złodzieje zostali przekazani w ręce policjantów. W czasie ich przeszukania odnaleziony zrabowany telefon. Podczas sprawdzeń dodatkowo okazało się, że 17-latka poszukiwana jest jako zaginiona.

  Wczoraj zatrzymany 27-latek i jego wspólniczka usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi im do 5 lat za kratami. 16-latek za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.



  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama