Złodziej paliwa z ciężarówek zatrzymany w Katowicach

  Złodziej paliwa z ciężarówek zatrzymany w Katowicach

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policyjni wywiadowcy, wspólnie z policjantami z komisariatu I w Katowicach, zatrzymali 30-letniego mężczyznę pod zarzutem usiłowania kradzieży kilkuset litrów paliwa z ciężarowej scanii. Złodziej odpowie dodatkowo za kierowanie samochodem pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
  W poniedziałek wieczorem wpłynęło zgłoszenie o próbie kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego marki Scania, zaparkowanego na parkingu przy ulicy Raciborskiej. Na policję zadzwonił pracownik ochrony, którego zaniepokoił chodzący po parkingu mężczyzna. Do akcji wkroczyli policyjni wywiadowcy i policjanci z komisariatu I. Mężczyzna został zatrzymany przy samochodzie, z którego najprawdopodobniej chciał skraść 400 litrów paliwa o wartości ponad 2 tysięcy złotych.
  Zatrzymany, to 30-letni mieszkaniec Katowic. Okazało się, że na parking przyjechał samochodem osobowym marki Opel Omega. Stróże prawa znaleźli w nim pompę, z pomocą której można przepompować paliwo z baku do dowolnego zbiornika oraz dwa kanistry. Po sprawdzeniu okazało się, że 30-latek kierował swoim oplem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. W 2009 roku zostały mu całkowicie cofnięte uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych.  *SOCZI 2014 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - RELACJE, ZDJĘCIA, CIEKAWOSTKI
  *Najlepsze studniówki 2014 w woj. śląskim ZDJĘCIA + GŁOSOWANIE
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *Tak kochają tylko Ślązacy ŚLĄSKI SŁOWNIK MIŁOSNY

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama