Krzyżowa: Pijana matka miała trzy promile i trzylatka pod...

  Krzyżowa: Pijana matka miała trzy promile i trzylatka pod opieką

  KLM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Trzy promile alkoholu miała 41-latka z Krzyżowej na Żywiecczyźnie, która opiekowała się swoim trzyletnim dzieckiem. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut narażenia swojego synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.
  O pijanej matce w Krzyżowej na Żywiecczyźnie, poinformowali żywieccy policjanci w poniedziałek po południu. Dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał anonimowe zgłoszenie, że w jednym z domów znajdujących się w miejscowości Krzyżowa nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem.

  - Pod wskazanym adresem drzwi do mieszkania otworzyła kompletnie pijana kobieta. W domu oprócz niej znajdował się 3-letni chłopczyk.
  Badanie alkomatem wykazało, że matka dziecka, 41-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, miała w organizmie prawie trzy promile alkoholu - informuje Mirosława Gruszka, oficer prasowy żywieckiej policji.

  Kobieta została zatrzymana, a trzylatek trafił pod opiekę do dalszej rodziny 41-latki. Kobieta po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut narażenia swojego syna na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

  - Nieodpowiedzialna matka przyznała się do przestępstwa i skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Za sprawowania opieki w stanie nietrzeźwym grozi jej nawet pięcioletni pobyt w więzieniu - dodaje Gruszka.  *PREZENTY NA DZIEŃ KOBIET 2014 - NAJLEPSZE POMYSŁY
  *PIĘKNE DZIEWCZYNY CHCĄ BYĆ MISS POLONIA - ZDJĘCIA Z CASTINGU W KATOWICACH
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *GALA NIEGRZECZNI - DODA POBIŁA SIĘ Z SZULIM - NOWE FAKTY i ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo