Bielsko-Biała: Lekarze specjaliści bezpłatnie doradzą...

  Bielsko-Biała: Lekarze specjaliści bezpłatnie doradzą rodzicom małych dzieci

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Taka okazja nadarzy się w najbliższą sobotę w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Bezpłatne konsultacje dla noworodków, niemowląt i małych dzieci do lat 3 oraz przyszłych mam, u których ciąża przebiega niefizjologicznie organizują w ramach akcji Biała Sobota ,,Najważniejsze są dzieci" Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej i Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci.
  Rodzice z terenu Bielska-Białej i powiatu będą miały możliwość spotkania z najlepszymi specjalistami w dziedzinie ne-onatologii, perinatologii oraz tych specjalności, które wspomagają rozwój dzieci.

  - Jeżeli obserwujecie u dziecka niepokojące objawy, jeżeli rozwój dziecka budzi niepokój, jeśli macie wątpliwości dotyczące karmienia czy żywienia lub jeżeli przebieg ciąży budzi obawy to w sobotę można będzie uzyskać opinię wybitnych specjalistów - zaznaczają organizatorzy.


  Z bezpłatnych porad można skorzystać w sobotę od 8. do 16. w poradniach Szpitala Wojewódzkiego. Zapisy, do piątku włącznie, prowadzi Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci pod adresem mailowym: konsultacja.bialasobota@wp.pl, tel. 32 447-36-84.  *PREZENTY NA DZIEŃ KOBIET 2014 - NAJLEPSZE POMYSŁY
  *PIĘKNE DZIEWCZYNY CHCĄ BYĆ MISS POLONIA - ZDJĘCIA Z CASTINGU W KATOWICACH
  *TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
  *GALA NIEGRZECZNI - DODA POBIŁA SIĘ Z SZULIM - NOWE FAKTY i ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo