Dawid Podsiadło piosenką 4:30 promuje film "Kamienie na...

  Dawid Podsiadło piosenką 4:30 promuje film "Kamienie na szaniec" [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Katarzyna Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Realizacja teledysku do piosenki "4:3O" Dawida Podsiadły
  1/7
  przejdź do galerii

  Realizacja teledysku do piosenki "4:3O" Dawida Podsiadły ©MATERIAŁY PRASOWE

  Pochodzący z Dąbrowy Górniczej zwycięzca programu X-Factor Dawid Podsiadło napisał i zaśpiewał piosenkę "4:30", promującą nowy film Roberta Glińskiego pt. Kamienie na szaniec. Dawid wystąpił również w klimatycznym teledysku do tej piosenki ZOBACZ KONIECZNIE
  Dawid Podsiadło nagrał piosenkę 4:30 do filmu Kamienie na szaniec

  Piosenkę promującą film Kamienie na szaniec napisał pochodzący z Dąbrowy Górniczej Dawid Podsiadło, zwycięzca programu X-Factor, nominowany w czterech kategoriach do tegorocznej nagrody FRYDERYK (album roku, artysta roku, debiut roku, utwór roku).
  Utwór „4:30” to pierwszy w całości autorski polski tekst Dawida Podsiadły. Inspiracją do jego napisania była historia aresztowania „Rudego”, bohatera Kamieni na szaniec, o tytułowej godzinie 4:30 nad ranem.

  CZYTAJ WIĘCEJ O FILMIE KAMIENIE NA SZANIEC:
  KAMIENIE NA SZANIEC: PREMIERA 7 MARCA RECENZJA + ZDJĘCIA + WIDEO


  Teledysk do piosenki 4:30 Dawida Podsiadły


  Piosenka znajduje się na płycie ze ścieżką dźwiękową filmu, która od 4 marca jest już w sprzedaży. Artysta po raz pierwszy w klipie pojawił się także w roli aktora.

  Jak nagrywano teledysk do piosenki 4:30? ZOBACZ:


  Teledysk promujący to wydarzenie zrealizowało PSYCHOKINO, czyli duet Dorota Piskor i Tomek Ślesicki. Artyści tym razem przedstawili swoją interpretację niezwykłej, w pełni autorskiej, piosenki Podsiadły, wykorzystując m.in. sceny z filmu. Oto co o pracy nad teledyskiem powiedział Dawid, który w klipie po raz pierwszy pojawił się także jako aktor: To już drugi raz, kiedy mam możliwość współpracować z zespołem Psychokino. I po raz kolejny była to niezwykła przyjemność. Dorota i Tomek to duet doskonały. Zebrali dookoła siebie ludzi, których główną wartością jest wrażliwość, a w oczach widać wyłącznie pasję. Wspaniale jest przebywać w takim towarzystwie. Porywa nas swoboda, łączy podobne poczucie humoru, ale najważniejszy jest dla nas zawsze głęboki sens tego, co robimy. Tak samo było w przypadku historii z „Kamieni na szaniec”, która stała się dla mnie nietypowym i niezwykłym punktem wyjścia do napisania tej piosenki.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama