Menu Region

FIFA World EA Sports free [REJESTRACJA, ZDJĘCIA, WIDEO]

FIFA World EA Sports free [REJESTRACJA, ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

KAG

2Komentarze Prześlij Drukuj
FIFA World, najnowsze dzieło EA Canada ujrzało światło dzienne. Gra jest w całości spolszczona oraz dostępna do pobrania za darmo. Gra FIFA World aktualnie dostępna jest w wersji beta. Pełna wersja gry pojawi się w czerwcu. Polscy gracze jednak już teraz mogą zagrać w najnowszą produkcję EA Canada. Gra dostępna jest tylko dla posiadaczy komputerów. FIFA WORLD - NAJNOWSZA GRA EA SPORT CAŁKOWICIE ZA DARMO
  • FIFA World online
  • FIFA World online
  • FIFA World online
Gier z serii FIFA nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych serii gier komputerowych, poświęconych piłce nożnej swoją najnowszą odsłonę miała kilka dni temu. FIFA World, aktualnie dostępna jeszcze w wersji beta zawitała wreszcie do Polski. Grę testowali już gracze z Rosji i Brazylii, teraz mogą cieszyć się nią również gracze z Polski.

FIFA World jest całkowicie spolszczona.
W grze usłyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza. Najnowsza gra EA Sport wykorzystuje tryb znany z FIFA 14, tzw. Ulitmate Team. Tryb jest połączeniem gry karcianej oraz trybu menadżerskiego.

Producent gry oddał graczom do rozgrywki 14 turniejów, które różnią się od siebie poziomem trudności, trofeami a także poziomem trudności. Silnik gry FIFA World bazuje na grze tym z gry FIFA 2014. W grze poprawiono jednak kilka, słabych stron poprzedniej edycji. Polepszono m.in. animację zawodników czy ruch głowy.

Dodano także kilka nowych animacji. Gracze w grze FIFA World mogą wybrać czy chcą gra przy pomocy pada, czy na klawiaturze i myszce. Ostatnie rozwiązanie odbiega od klasycznego sterowania zawodnikiem za pomocą klawiszy "WSAD".

Gre FIFA World można pobrać za darmo, co niewątpliwe jest jednym z najważniejszych jej plusów. Gra jest opata na modelu free-to-play. Oznacza to, że gracze mają możliwość dokupienia dodatkowych elementów w grze za prawdziwe pieniądze.

Gracze jednak wcale nie muszą kupować dodatkowych punktów, które mogą przyczynić się do szybkiego osiągnięcia wysokiego poziomu w grze. Aby pobrać grę FIFA World trzeba posiadać konto w Orgin.

Zarejestruj się tutaj aby pobrać i ściągnąć grę FIFA World
. Rejestracja na stronie jest bezpłatna i bardzo szybka.

*PREZENTY NA DZIEŃ KOBIET 2014 - NAJLEPSZE POMYSŁY
*PIĘKNE DZIEWCZYNY CHCĄ BYĆ MISS POLONIA - ZDJĘCIA Z CASTINGU W KATOWICACH
*TVP ABC I TV TRWAM NA MULTIPLEKSIE. Jak odbierać, jak przeprogramować dekoder?
*GALA NIEGRZECZNI - DODA POBIŁA SIĘ Z SZULIM - NOWE FAKTY i ZDJĘCIA
Reklama
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

.

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

. (gość)  •

Ktoś wie jak zrobić, żeby można było grać tylko klawiaturą (a nie klawiatura+mysz) na windows 8? Jaki programik zainstalować, żeby działało?:>

skomentuj

Ustawienia

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

inny (gość)  •

U mnie było tak, że przed kliknięciem GRAJ troszke wyżej były dwa przyciski 'KONFIGURACJA' i "SKŁAD". Wejdz w KONFIGURACJĘ i tam wybierz samą klawiaturę

odpowiedzi (0)

skomentuj
Reklama
Reklama