Prognoza pogody na marzec: "W marcu jak garncu" [POGODA NA...

  Prognoza pogody na marzec: "W marcu jak garncu" [POGODA NA MARZEC]

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody na marzec: "W marcu jak garncu" [POGODA NA MARZEC]
  1/2
  przejdź do galerii

  ©KAG

  W marcu pogoda będzie zmienna. Po kilku ciepłych dniach przyjdzie deszcz i lekki mróz. Marcowy tydzień (10-15.03) zapowiada się bardzo ciepło. Temperatura wahać się będzie od 12 stopni Celsjusza na początku tygodnia do nawet 16 stopni pod koniec. Około 22 marca spodziewać możemy się temperatur przekraczających 18 stopni Celsjusza, a także pierwszych burz. POGODA NA MARZEC
  PROGNOZA POGODY NA MARZEC - "CZASEM SŁOŃCE, CZASEM DESZCZ"

  W marcu pogoda potrafi być kapryśna. Jednego dnia świeci piękne słońce, by drugiego padał deszcz ze śniegiem. W marcu tego roku pogoda będzie jednak bardziej wiosenna niż zimowa. Będzie słonecznie, ale też trochę popada.

  W ubiegłym roku o takiej temperaturze w marcu mogliśmy jedynie pomarzyć. Pogoda w marcu tego roku wygląda zupełnie odmiennie.
  Choć nic nie zapowiada, srogiej końcówki zimy jak roku temu to warto pamiętać, że marzec jest miesiącem przejściowym pomiędzy zimą a wiosną. Radzimy więc wstrzymać się przed popadaniem w zbyt wielki, wiosenny entuzjazm.

  Według amerykańskich meteorologów marzec w Polsce powinien być ciepły, jednak nie doświadczymy, jak na tę porę roku rekordowych temperatur. W ciągu dnia temperatura rzadko kiedy spadnie poniżej 8 stopni Celsjusza, natomiast często przekraczać będzie 13 stopni.

  W dniu równonocy wiosennej, 20 marca, w czwartek powinno być bardzo słonecznie, z temperaturą w ciągu dnia zbliżającą się do ok. 10 stopni Celsjusza. Zimniejszych dni możemy się spodziewać około 16 marca. Temperatura tego dnia może spać do 6 stopni Celsjusza.

  Mroźnych dni nie będzie jednak zbyt wiele. Na prawdziwie wiosenną pogodę będziemy musieli poczekać do około 26 marca. Wtedy możemy spodziewać się temperatur zbliżających się do 18-19 stopni Celsjusza.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama