Ważne
  Intel Extreme Masters 2014: W Spodku trwają ostatnie...

  Intel Extreme Masters 2014: W Spodku trwają ostatnie przygotowania [WIDEO + ZDJĘCIA]

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach
  1/7
  przejdź do galerii

  Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach ©KAG

  W Spodku trwają ostatnie przygotowania do największego w Europie turnieju e-sportu - Intel Extreme Masters 2014. Po Szanghaju, Singapurze, Nowym Yorku oraz Sao Paulo przychodzi pora na Katowice. W Spodku odbędzie się finał 8. sezonu Intel Extreme Masters z pulą nagród wynoszącą 1,5 mln złotych. IEM 2013 - W SPODKU TRWAJĄ OSTATNIE PRZYGOTOWANIA
  Intel Extreme Masters Katowice 2014 jest jedną z największych imprez e-sportu na świecie. W ubiegłym roku katowicki Spodek odwiedziło ok. 50 tys. osób. Transmisje w Internecie obejrzało 14 mln widzów z 178 krajów. W tym roku organizatorzy Intel Extreme Masters przewidują jeszcze lepszą frekwencję.

  - Mamy nadzieję, że w tym roku w Spodku pojawi się ponad 60 tys. osób. - mówi Aleksander Szlachetko - Market Development Manager w Intel Polska.

  INTEL EXTREME MASTERS 2014: ZDOBĄDŹ BILETY DO SPODKA

  W piątek, podwoje Spodka otworzą się dla kibiców z biletami od godz. 11, natomiast dla osób bez biletów bramy zostaną otwarte o godz. 12.Wejście na Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach jest darmowe. Ograniczona jest jednak liczba osób, które jednorazowo będą mogły przebywać na terenie Spodka.

  Intel Extreme Masters 2014 Katowice [PROGRAM, PLAN SPODKA, IEM 2014]

  W hali będzie mogło przebywać ok.11 tys osób. Katowice są ostatnim miastem na trasie 8. edycji Intel Extreme Masters 2014. W tym roku, to właśnie w katowickim Spodku rozegrany zostanie finał tej imprezy. O wyborze miejsca, w którym odbędzie się finał zdecydowała niesamowita publiczność.

  INTEL EXTREME MASTERS: ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO IEM 2013

  - Polska widownia jest niesamowita. To m.in. dzięki niej W Spodku odbędzie się finał 8. edycji Intel Extreme Masters w Spodku - mówi Aleksander Szlachetko. Organizatorzy IEM 2014 chwalą również włodarzy Katowic za bardzo dobrą współprace. Intel Extreme Masters jest jedną z największych imprezą e-sportu w Europie i jedną z największych na świecie.

  Zwycięzcy poszczególnych konkurencji na IEM 2014 mogą liczyć na spore nagrody. Zwycięzca gry Counter Strike może powiększyć stan swojego konta o 250 tys. dolarów. Zespół, który zwycięży w League of Legends zdobędzie 150 tys. dolarów.

  INTEL EXTREME MASTERS 2014 W SPODKU: OSTATNIE PRZYGOTOWANIA  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama