Stanisław Dąbrowa liderem śląskiej listy PSL do PE

Stanisław Dąbrowa liderem śląskiej listy PSL do PE

PAP

PAP

Lider śląskiego PSL i członek zarządu województwa śląskiego Stanisław Dąbrowa otworzy listę Polskiego Stronnictwa Ludowego do Parlamentu Europejskiego na Śląsku. Listę zatwierdzono podczas sobotniej konwencji wojewódzkiej tej partii w Katowicach.
O jej kształcie poinformował rzecznik śląskiego PSL Piotr Szereda.

Drugie miejsce na liście zajęła wiceprezes zarządu śląskiego partii Aleksandra Banasiak, a trzecie Danuta Kożusznik ze Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych.

Kolejne miejsca na liście zajęli: przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach Mariola Bartusek, dyrektor Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Katowicach Joanna Ślusarczyk, wicewojewoda śląski Andrzej Pilot, Mirosław Szemla z zarządu wojewódzkiego PSL, pomysłodawca i właściciel Telewizji Silesia Arkadiusz Hołda, przedsiębiorca Bronisław Karasek i poseł Artur Bramora, wcześniej związany z ówczesnym Ruchem Palikota.


- O obecności na tej liście zdecydowały kompetencje – podkreślił Szereda. PAP


*Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
*Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
*Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
*Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Biebny ten nasz kraj.

Mieszkaniec powiatu zawierciańskiego. (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Znam osobiscie mozliwosci tego Pana .Obserwuję jego dokonania już od kilku lat.Jeżeli dalej będziemy wybierać takich to los uczciwie i cieszkp pracujących nigdy nie będzie lepszy.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Dąbrowa to ten który ukatrupił kilkadziesiąt pociągów w czerwcu zeszłego roku!!!

topek (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Stanisław Dąbrowa? Czy to ten sam gośćktóry wprowadził plan "naprawczy" Kolei Śląskich i odwołał kilkadziesiąt pociągów od czerwca zeszłego roku i był nie ugięty mimo ogromnych protestów...rozwiń całość

Stanisław Dąbrowa? Czy to ten sam gośćktóry wprowadził plan "naprawczy" Kolei Śląskich i odwołał kilkadziesiąt pociągów od czerwca zeszłego roku i był nie ugięty mimo ogromnych protestów społecznych? Nikt kto korzysta z kolei na pewno na tego pana nie zagłosuje! Parlament europejski powinien być dla osób lubianych, wzorowych, porządnych obywateli którym coś się udało w życiu, a nie dla tych którzy szkodzą swojemu regionowi!zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo