Aquapark w Tarnowskich Górach ma już trzynaście lat...

  Aquapark w Tarnowskich Górach ma już trzynaście lat [ZDJĘCIA]

  JUT

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Aquapark w Tarnowskich Górach ma już trzynaście lat [ZDJĘCIA]
  1/20
  przejdź do galerii
  Park Wodny w Tarnowskich Górach obchodzi swoje trzynaste urodziny. Co po tylu latach myślą o tym miejscu mieszkańcy naszego regionu? Impreza urodzinowa odbędzie się w niedzielę
  Park wodny w Tarnowskich Górach był pierwszym tego typu obiektem w naszym regionie.

  Pierwsi goście odwiedzili go trzynaście lat temu.

  Dziesiątą rocznicę powstania niedawno obchodził aquapark w Dąbrowie Górniczej. Najmłodszy jest Aquadrom w Rudzie Śląskiej. Wciąż jednak tarnogórski park wodny ma swoich wiernych fanów.

  - Nie pamiętam ile lat temu po raz pierwszy pojechaliśmy do aquaparku w Tarnowskich Górach - wspomina Katarzyna Walasik, którą spotykamy ze znajomymi w parku wodnym. - Byłam już w wielu aquaparkach w Polsce, ale mam sentyment do tego miejsca i nie ukrywam, że najczęściej ze znajomymi przyjeżdżamy właśnie tutaj. Przyzwyczailiśmy się już.

  Mimo że obiekt w Tarnowskich Górach istnieje od trzynastu lata, wciąż zdarza się, że ktoś jest tu po raz pierwszy.

  - Bardzo często przejeżdżałem obok tego aquaparku, ale dopiero teraz postanowiliśmy zobaczyć, jak tutaj jest - przyznaje Marcin Kowalczyk, który przyjechał razem z 4,5-letnim synem Bartoszem. - To bardzo fajne miejsce i na pewno przyjedziemy tu jeszcze nie raz. Tym bardziej, że jest to ogromna frajda dla dzieci. Byłem już w aquaparku w Łodzi, ale tam było za dużo ludzi. Tutaj nie muszę stać w godzinowej kolejce na zjeżdżalnie - dodaje.

  Ci, którzy jeżdżą do Tarnowskich Gór od kilku lat podkreślają jednak, że nic się w tym miejscu przez ten czas nie zmieniło.

  - Odwiedzamy to miejsce już od sześciu lat, a tu się nic nie zmienia - mówią Grażyna i Damian Śpiewakowie, którzy przyjechali z 4-letnią córką Mają. - Teraz chcielibyśmy, żeby było tu więcej rozrywek dla dzieci, bo jest mało.

  Impreza urodzinowa parku wodnego w Tarnowskich Górach odbędzie się w niedzielę o godz. 12.

  W programie m.in. będą gry i zabawy w wodzie. Będzie dużo muzyki na zorganizowanym wspólnie z Onyx Music Clubem beach party w rytmach disco.

  O godz, 17 wjedzie ogromny tort. Z okazji trzynastych urodzin Parku wszyscy odwiedzający w tym dniu będą mogli wygrać na przykład profesjonalny rower, sprzęt sportowy, kupony na wycieczkę lub wczasy, vouchery na basen, bilety do kina, kupony do salonów kosmetycznych i wiele innych nagród, których liczba wciąż rośnie.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo