Maskotka psa ratownika GOPR czeka na imię [ZOBACZ ZDJĘCIA i...

  Maskotka psa ratownika GOPR czeka na imię [ZOBACZ ZDJĘCIA i WYBIERZ IMIĘ]

  KAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Maskotka psa ratownika GOPR czeka na imię.
  1/7
  przejdź do galerii

  Maskotka psa ratownika GOPR czeka na imię. ©Materiały prasowe

  Maskotka psa ratownika GOPR cieszy się dużą sympatią zarówno dzieci jak i dorosłych. Fundacja na Rzecz Psów Pracujących, która opiekuje się pluszakiem, ma problem z jego imieniem, a właściwie jego brakiem. Dlatego członkowie fundacji proszą o wsparcie swoich sympatyków i ogłaszają konkurs na imię dla maskotki.
  Fundacja na Rzecz Psów Pracujących "Polish Working Dog Foundation" szuka imienia swojej maskotki. - Nasza fundacja pragnie zaprosić do wzięcia udziału w akcji społecznej, której wyłonienie imienia dla maskotki psa ratownika GOPR. Założeniem akcji jest rozpropagowanie idei udziału i wykorzystania psów ratowniczych w akcjach poszukiwawczych – mówi Piotr Nowak, przewodnik psa ratownika GOPR

  Zadanie Konkursu polega na umieszczeniu propozycji imienia dla maskotki psa ratownika GOPR na stronie www.facebook.com/Polish.Working.Dog.Foundation. Uczestnicy wpisują przez siebie imię poprzez dodanie komentarza pod wpisem z konkursem, a następnie udostępniają na swoich tablicach do publicznej wiadomości post z informacją o konkursie.

  - Zadaniem maskotki jest udział w prowadzonych przez Fundację działaniach edukacyjnych skierowanych do najmłodszych, przybliżając i ucząc szeregu właściwych zachowań, podnosząc w ten sposób ich bezpieczeństwo – podkreśla Piotr Nowak, opiekun Negry.

  Maskotka psa ratownika GOPR gościła m.in. w wiślańskich przedszkolach. Za każdym razem została niezwykle entuzjastycznie przyjęta przez dzieci. - Na dzieci nie działają suche fakty. Maskotka psa pozwala obrazowo pokazać, jak należycie obchodzić się z czworonogiem, jak bezpiecznie się z nim bawić, a jakie zachowania, na przykład ciągnięcie za ogon czy ucho, są zabronione i dla czego. Obserwując zajęcia z przedszkolakami trzeba przyznać, że maskotka psa ratownika GOPR robi furorę, dzieci są w nią wpatrzone i chłoną przekazywaną wiedzę – mówi nam Katarzyna Czyż-Kazimierczak, prywatnie mama Mai, pracownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu w Wiśle.

  Warto dodać, że miasto Wisła jest oficjalnym partnerem Psów Ratowników GOPR z grupy Beskidzkiej, zarówno maskotka psa ratownika GOPR jak i psi ratownicy często goszczą podczas organizowanych pod Baranią Górą imprezach z akcjami edukacyjnymi dla mieszkańców i turystów.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama