Prognoza pogody na 18 i 19 marca

  Prognoza pogody na 18 i 19 marca

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jak informuje IMGW, północna połowa Europy znajduje się pod wpływem niżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują wyże. Polska jest na skraju niżu z rejonu Zatoki Botnickiej. Z zachodu na wschód kraju przemieszcza się płytka zatoka niżowa z ciepłym frontem atmosferycznym, za którym z zachodu napływa nieco cieplejsze powietrze polarnomorskie.
  Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 996 hPa i będzie spadać.

  We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na północy, w centrum i na wschodzie Polski okresami opady deszczu, na północnym wschodzie początkowo możliwe opady deszczu ze śniegiem. Opady po południu będą stopniowo zanikać. Temp. maks. od 6, 9 st. na północnym wschodzie, Pomorzu Gdańskim i Wybrzeżu do 12, 13 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, na północy początkowo jeszcze dość silny, zachodni i południowo-zachodni.

  W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temp. min. od 4, 5 st. na północnym wschodzie i wybrzeżu do 7, 8 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany i dość silny, na północy i południowym zachodzie porywisty, południowo-zachodni.

  W środę w kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Opady po południu od południowego zachodu będą stopniowo zanikać. Temp. maks. od 7 do 10 st. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. PAP


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama