Ważne
  35-letni oszust budowlany wpadł w zasadzkę policji w Rudzie...

  35-letni oszust budowlany wpadł w zasadzkę policji w Rudzie Śląskiej

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Katowiccy policjanci z zespołu poszukiwań i komisariatu VII zatrzymali poszukiwanego oszusta.Tomasz C - 35-letni przedsięborca budowlany, poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i kilkunastoma listami gończymi, wpadł dzisiaj rano podczas zasadzki, którą zastawili na niego stróże prawa.
  Sposób na życie 35-letniego Tomasz C. był bardzo prosty. Jako właściciel firmy budowlanej kupował w hurtowniach materiały budowlane. Gdy odebrał zamówienie, znikał. Poszkodowani nigdy nie zobaczyli swoich pieniędzy. Oszust był poszukiwany od dwóch lat. Od 2008 roku na jego koncie pojawiło się pięć listów gończych, osiem nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego, kilka innych podstaw poszukiwawczych i Europejski Nakaz Aresztowania.


  Policjanci z Komisariatu VII i Zespołu Poszukiwawczego Komendy Miejskiej sprawdzali każdą informację o przestępcy. Namierzyli go w Rudzie Śląskiej.

  Jego mieszkanie, wyposażone w antywłamaniowe drzwi i specjalną kamerę było obserwowane od kilkunastu dni.

  Dzisiaj rano mężczyzna wyszedł z bloku i podszedł do swojego auta. Chciał zdrapać szron z szyb. Wtedy policjanci wkroczyli do akcji. Mężczyzna próbował jeszcze uciekać. Został zatrzymany podczas pościgu. Oszust, który był zmorą właścicieli hurtowni budowlanych, został przewieziony do aresztu śledczego. Tam będzie czekał na wizyty w jednostkach policji i prokuraturach w całym województwie śląskim, które prowadzą przeciwko niemu postępowania karne.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama