Konkurs KZK GOP: Weź udział w kampanii i zobacz się na...

  Konkurs KZK GOP: Weź udział w kampanii i zobacz się na plakatach

  Katarzyna Kapusta

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Konkurs KZK GOP: Weź udział w kampanii i zobacz się na plakatach
  1/2
  przejdź do galerii

  ©KZK GOP

  Chcesz wziąć udział w kampanii KZK GOP i uczestniczyćw sesji zdjęciowej? Wystarczy wysłać swoje zdjęcie i wziąć udział w konkursie.
  "Jeżdżę autobusem, jeżdżę tramwajem!" - to nowa kampania Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Komunikacja miejska to nie tylko autobusy i tramwaje. Nie mogłaby ona istnieć, gdyby nie... pasażerowie. Codziennie pojazdami KZK GOP przemieszczają się setki tysięcy osób. Pasażerowie dojeżdżają autobusami i tramwajami do szkół, pracy, na spotkania towarzyskie, zakupy, imprezy, koncerty… Bo komunikacja to nie tylko transport, ale również interakcje między ludźmi.


  Pierwszym etapem kampanii będzie rozpoczynający się konkurs, podczas którego wyłonionych zostanie co najmniej dwanaście osób, które wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, a ich fotografie znajdą się m.in. na citylightach promujących kampanię oraz w kalendarzu KZK GOP na rok 2015.

  - Chcemy pokazać wszystkich naszych pasażerów, nie ma żadnych ograniczeń. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie własnych zdjęć - tłumaczy Anna Koteras, rzeczniczka KZK GOP. - Zachęcamy do przysyłania fotografii, na których jest np. dziadek z wnuczką, cała rodzina. Chcemy pokazać pasażerów w różnych wieku - dodaje.

  Do każdego zgłoszenia musi zostać dołączony podpisany formularz, będący załącznikiem do regulaminu konkursu. W przypadku zdjęć grupowych (z maksymalnie trzema osobami) każda z widocznych na zdjęciu osób powinna podpisać osobną kartę zgłoszenia. Zgłoszenia można przysyłać do 15 maja na adres konkurs@kzkgop.com.pl lub pocztą: KZK GOP, ul. Barbary 21a, 40-053 Katowice.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Na plakacie KZK GOP??

   Miro (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   ... chyba trudno o większy obciach.

   "Jeżdżę autobusem, jeżdżę tramwajem!"
   Dziś próbowałem. Tramwaj odjechał 4 minuty przed czasem rozkładowym, a potem stał kilkaset metrów dalej na mijance....rozwiń całość

   ... chyba trudno o większy obciach.

   "Jeżdżę autobusem, jeżdżę tramwajem!"
   Dziś próbowałem. Tramwaj odjechał 4 minuty przed czasem rozkładowym, a potem stał kilkaset metrów dalej na mijance. Autobus dłużej smrodził w korkach, niż jechał, zaś po drodze wyczyniał niezłe harce: zrobił kółko obsługując przystanek, którego nie ma w rozkładzie (i na którym nikt nie wsiadł i nie wysiadł), a potem zmienił trasę i pojechał przez Rondo, zamiast w górę Sokolską - tak dla urozmaicenia. Wy na plakatach umieśćcie własne mordy i takich talentów. I nagrodę za złapanie i doprowadzenie.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama