36-latek zabił swojego brata za to, że zabrał mu wódkę

  36-latek zabił swojego brata za to, że zabrał mu wódkę

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o śmiertelne pobicie swojego brata. Do zdarzenia doszło podczas wspólnej libacji alkoholowej.
  W środę rano policjanci otrzymali informację o zwłokach 46-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna został śmiertelnie pobity w mieszkaniu przy ulicy Kalidego. Jak szybko ustalili policjanci odpowiedzialnym ze śmierć 46-latka jest jego brat. Do tragedii doszło we wtorkowy wieczór.

  Rodzeństwo, wraz z 50- letnią znajomą spożywali alkohol. W pewnym momencie 36- latek myśląc, że brat zabrał mu butelkę wódki, uderzył go. Mężczyzna upadł na podłogę, a wtedy sprawca zaczął skakać mu po brzuchu.

  Gdy przestał, wrócił do stołu i wraz z 50-latką ponownie zaczął spożywać alkohol, pozostawiając pobitego brata na podłodze. Kobieta dopiero rano poprosiła sąsiadów o wezwanie karetki pogotowie, ponieważ 46-latek nie dawał oznak życia.

  Na miejsce przybyli także policjanci wydziału kryminalnego, którzy zatrzymali 36-latka, pod zarzutem pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sprawca we krwi miał prawie 3 promile alkoholu.

  Zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa, za które trafił do więzienia na prawie 3 lata. W kwietniu 2006 opuścił mury zakładu karnego. Za obecny czyn odpowiada w warunkach recydywy. Grozi mu nawet 18 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama