Menu Region

Siostra Cristina The Voice of Italy: Watykan gratuluje!...

Siostra Cristina The Voice of Italy: Watykan gratuluje! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

KAG

Prześlij Drukuj
Siostra Cristina z zakonu urszulanek w Mediolanie wystąpiła w programie "The Voice of Italy" w telewizji RAI. Pełnym emocji występem zakonnicy zachwyca się świat. Nagranie z śpiewającą siostrą zakonną dotychczas w serwisie YouTube zobaczyło ponad 24 mln osób. Gratulacje dla urszulanki płyną z całego świata, także z Watykanu. SIOSTRA CRISTINA W PROGRAMIE "VOICE OF ITALY'
2/8

Siostra Cristina w The Voice of Italy

(© Facebook)

  • Siostra Cristina w The Voice of Italy
  • Siostra Cristina w The Voice of Italy
  • Siostra Cristina w The Voice of Italy
  • Siostra Cristina w The Voice of Italy
Siostra Cristina Scuccia, śpiewająca zakonnica, w talent show "The Voice of Italy" zaśpiewała piosenkę amerykańskiej wokalistki Alicii Keys "No one". Jurorzy zachwyceni głosem siostry Cristiny nie zwlekali długo i jeden po drugim zaczęli się odwracać. Kiedy zobaczyli kim jest wokalistka, na ich twarzy pojawiło się zdziwienie, które zaraz później ustępowało zachwytowi, a także łzom w oczach.


ZOBACZ KONIECZNIE:
FINALIŚCI THE VOICE OF POLAND W KATOWICACH


Występ zakonnicy zachwycił nie tylko jurorów i porwał publiczność, ale także gwiazdy show-biznesu. Gratulacje Cristinie złożył także przewodniczący Papieskiej Rady Kultury kardynał Gianfranco Ravasi, który ma swoim profilu na Twitterze zacytował słowa z listu świętego Piotra: "Niech każdy służy innym zgodnie z otrzymanym darem".
Siostra Cristina opowiedziała o swojej pasji i darze śpiewu jeszcze przed nagraniem. Po rozmowie z czterema, zaskoczonymi jurorami Cristina zażartowała, że teraz czeka na na telefon od papieża Franciszka. W wywiadach dla prasy siostra Cristina często powoływała się na słowa papieża Franciszka. - Papież Franciszek mówi o Kościele jako matce. Chciałabym, aby ludzie myśleli, że Kościół jest wszędzie - powiedziała Cristina.

- Czy tylko dlatego, że jesteśmy zakonnicami nie możemy występować? A kto tak powiedział? - zapytała siostra Cristina.
W wywiadach siostra często podkreśla, że jej śpiew to przesłanie wierności oraz miłości. - Mój przekaz jest mocny; to przekaz młodej osoby, która poświęca swoje życie Bogu i wciąż robi to, co ktoś w moim wieku. - mówi siostra.

Cristina po występie i delikatnym ostudzeniu emocji musiała wybrać jednego z czterech jurorów. Wybór padł na Alessandro Aleottiego znanego również pod pseudonimem J-Ax. Muzyk jest raperem, występuje w grupie Articolo 31 a także solowo.
*Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
*Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
*Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
*Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]
Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama