Ważne
  Szaleniec z Żor chciał zabić śrubokrętem dzieci i konkubinę

  Szaleniec z Żor chciał zabić śrubokrętem dzieci i konkubinę

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Szaleniec z Żor chciał zabić śrubokrętem dzieci i konkubinę
  Pod eskortą policjantów do szpitala psychiatrycznego trafił 25-letni mieszkaniec Żor, który zabarykadował się w mieszkaniu z konkubiną i jej dziećmi. Mężczyzna przykładał maluchom do głowy śrubokręt i groził, że je pozabija. Interweniujący mundurowi, zachowując szczególne środki, ostrożności weszli do środka i obezwładnili furiata.
  Szaleniec z Żor chciał zabić śrubokrętem dzieci i konkubinę
  Do szpitala psychiatrycznego na obserwację trafił 25-letni mieszkaniec Żor, który w nocy z niedzieli na poniedziałek uwięził w mieszkaniu swoją 23-letnią konkubinę oraz jej dzieci w wieku 3 i 5 lat.

  Mężczyzna najpierw wszczął awanturę, a następnie zamknął się z nimi w mieszkaniu i groził zabójstwem. Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali od dyspozytora pogotowia ratunkowego, które zawiadomiła 23-latka.

  Kiedy patrol pojawił się na miejscu mieszkanie było zamknięte, a z wnętrza dochodziły krzyki i płacz maluchów. Policjanci ustalili, że mężczyzna, będący prawdopodobniej pod wpływem alkoholu i dopalaczy, przetrzymuje w mieszkaniu konkubinę oraz jej dzieci, grożąc ich zabójstwem.

  Utrzymując stały kontakt z uwięzioną kobietą, mundurowi wykorzystali dogodny moment, aby wejść do mieszkania. Błyskawicznie obezwładnili rozjuszonego mężczyznę. 25-latek natychmiast trafił do policyjnego aresztu. Kiedy ważyły się jego dalsze losy, mężczyzna w celi wpadł w kolejny atak furii. Mundurowi wezwali pogotowie i po wspólnej interwencji odtransportowali zatrzymanego do szpitala psychiatrycznego. Jeśli biegli uznają, że 25-latek był poczytalny, wkrótce stanie przed sądem i odpowie za pozbawienie wolności oraz groźby kierowane wobec konkubiny i jej dzieci.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   to świat ateistów tuzin żon a dzieci państwowe na wychowanie.

   a co dalej (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   No to brawo nareszcie dowiedziałem się ze takie scenki to nie w Małżeństwa tylko u tych co żyją na kryją po polsku konkubina i alfons do czego tak bardzo namawia Partia Palikota to by ci była...rozwiń całość

   No to brawo nareszcie dowiedziałem się ze takie scenki to nie w Małżeństwa tylko u tych co żyją na kryją po polsku konkubina i alfons do czego tak bardzo namawia Partia Palikota to by ci była Polska juz Dzieci na śmietnika te tablety
   robią wodę z mózgu + narkotyki to będzie Piekło na Ziemi już dużo nie brakuje .zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama