Heraklesy 2013: Chalidow, Grabowski i inni. Nagrody MMA w...

  Heraklesy 2013: Chalidow, Grabowski i inni. Nagrody MMA w Katowicach [ZDJĘCIA]

  KASIA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Heraklesy 2013 MMA w Katowicach
  1/26
  przejdź do galerii

  Heraklesy 2013 MMA w Katowicach ©Marzena Bugała

  W piątkowy wieczór w katowickim Spiżu wręczono nagrody Spiż Heraklesy 2013 przyznawane przez portal MMARocks.pl oraz Sport Management Team. W sumie, wręczono dziewięć nagród dla najlepszych w polskich mieszanych sztukach walki w następujących kategoriach: Zawodnik roku, Walka roku, Nokaut roku, Poddanie roku, Odkrycie roku, Klub roku, Gala roku oraz Zawodnik roku fanów i Walka roku fanów.
  Gala „ Spiż Heraklesy 2013 ” była gratką dla fanów MMA. Kto zgarnął najważniejsze nagrody?

  Polskim zawodnikiem roku 2013 został opolanin Damian Grabowski, który odniósł trzy zwycięstwa w minionym roku kalendarzowym. Zawodnikiem wybranym przez fanów został natomiast gwiazdor KSW Mamed Chalidow.

  Najlepszą walką roku wybrano pojedynek Karola Celińskiego z Michałem Fijałką z Areny Berserkerów w Stargardzie Szczecińskim natomiast fani przyznali ten laur starciu Michała Materli z Kendallem Grove’m z KSW 23.


  Czerwcowa gala Konfrontacji Sztuk Walki została nagrodzona za najlepszą galę minionego roku, co oznacza, że KSW trzeci rok z rzędu zabiera do swojego biura statuetkę Heraklesa.

  Za najbardziej spektakularny nokaut uznano cios kolanem Bartłomieja Kurczewskiego na Sebastianie Grabarku z gali MMA Fighters Club w Inowrocławiu a najlepszym poddaniem została niespodziewana kimura Piotra Hallmanna nad Francisco Trinaldo na brazylijskiej gali UFC.

  Za odkrycie roku uznany został Marcin Tybura, który z roli rezerwowego stał się tryumfatorem turnieju wagi ciężkiej w rosyjskiej organizacji M-1 a Heraklesa za najlepszy klub roku drugi raz w historii dostali Szymon Bońkowski i Paweł Derlacz, trenerzy Arrachion MMA Olsztyn.

  Dodatkowo na gali „Heraklesy 2013” do Galerii Sław polskiego MMA wprowadzony został Marcin „Kimura” Blicharski, wyróżniono Kacpra Sosnowskiego z Orange Sport statuetką za wspieranie rozwoju polskiego MMA a Aslambek Saidov dostał nagrodę za prezentowanie postawy fair play w toczonych walkach.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama