Dąbrowa Górnicza: Poszukiwany listem gończym wpadł na placu...

  Dąbrowa Górnicza: Poszukiwany listem gończym wpadł na placu zabaw

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dąbrowski policjant w czasie wolnym od służby zauważył awanturę pomiędzy dwoma mężczyznami na osiedlowym placu zabaw. Bez chwili wahania postanowił interweniować. Okazało się, że jeden z mężczyzn był 2 lata poszukiwany listem gończym. Przybyły na miejsce patrol przejął 32-lata poszukiwanego przez dąbrowski sąd i osadził w policyjnym areszcie. Mężczyzna wyrokiem sądu trafi do więzienia na najbliższe 2 lata.
  Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem przy ul. Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej. Policjant ogniwa patrolowo–interwencyjnego dąbrowskiej komendy przechodząc przez osiedle zauważył, że na placu zabaw szarpie się dwóch mężczyzn. Stróż prawa, mimo wolnego, bez wahania podjął interwencję chcąc rozdzielić coraz bardziej wobec siebie agresywnych mężczyzn. Przed podjęciem interwencji za pośrednictwem dyżurnego dąbrowskiego garnizonu policji wezwał na miejsce zdarzenia patrol interwencyjny.

  Policjant rozdzielił awanturujących się i do czasu przybycia kolegów sam przytrzymał chcącego oddalić się bardziej agresywnego mężczyznę. Okazało się, że agresorem był 32-latek, od 2 lat poszukiwany listem gończym przez dąbrowski sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej trafił do policyjnego aresztu. Kolejne 2 lata wyrokiem sądu spędzi w zakładzie karnym.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama