Ważne
  Śmiertelne pobicie w Częstochowie. Sprawcy przyglądali się...

  Śmiertelne pobicie w Częstochowie. Sprawcy przyglądali się pracy policji

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Śmiertelne pobicie w Częstochowie. Sprawcy przyglądali się pracy policji
  Policjanci z Częstochowy zatrzymali trzech sprawców pobicia 64-letniego mężczyzny, do którego doszło w miniony piątek na ulicy Warszawskiej. Śledczy ustalili i zatrzymali napastników w tym samym dniu, kiedy odkryto przestępstwo. Jak się okazało, sprawcy pobicia przebywali w okolicy i przyglądali się pracy śledczych na miejscu zdarzenia.
  Śmiertelne pobicie w Częstochowie. Sprawcy przyglądali się pracy policji
  Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu częstochowskiej komendy zatrzymali trzech sprawców pobicia 64-letniego mieszkańca ulicy Warszawskiej. Na skutek zadanych ciosów, pobity mężczyzna zmarł. 28 marca zwłoki mężczyzny odnalazła kurator. Kobieta powiadomiła śledczych. Już pierwsze ustalenia na miejscu zdarzenia wskazywały na udział w zdarzeniu osób, które odwiedziły ofiarę i najprawdopodobniej piły z nim alkohol.
  Te informacje potwierdziły się, gdy śledczy zatrzymali w tym samym dniu dwóch mężczyzn a w minioną sobotę, trzeciego podejrzanego. Jak się okazało, sprawcy przebywali w kamienicy w której doszło do zdarzenia. Po odkryciu zwłok przyglądali się również pracy policjantów, którzy przeprowadzali oględziny. Wszystko wskazuje na to, że podczas libacji alkoholowej doszło do kłótni. Najprawdopodobniej powodem śmiertelnego pobicia 64-latka było zabranie telefonu jednemu ze współbiesiadników.

  62-letni Marian J., 64-letni Jan D. oraz 62-letni Andrzej T. usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Dwóch z nich będzie dopowiadało w warunkach recydywy. W minioną niedzielę, sprawcy zostali tymczasowo aresztowani.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama