Ważne
  Sportowe asy nagrodzone! Podsumowaliśmy plebiscyty Dziennika...

  Sportowe asy nagrodzone! Podsumowaliśmy plebiscyty Dziennika Zachodniego w Gliwicach [ZDJĘCIA]

  Marlena Polok-Kin

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Sportowe asy nagrodzone! Podsumowaliśmy plebiscyty Dziennika Zachodniego w Gliwicach [ZDJĘCIA]
  1/53
  przejdź do galerii

  ©Marzena Bugała-Azarko

  Na stadionie Piasta Gliwice podsumowaliśmy IV Plebiscyt Sportowy Dziennika Zachodniego w Gliwicach i w powiecie gliwickim. Rywalizowali najlepsi z najlepszych, w dwóch równoległych kategoriach. Zwycięzców wybierali Czytelnicy Dziennika Zachodniego i internauci, którzy najpierw głosowali przez Facebooka, później zaś oddawali swoje głosy poprzez smsy.
  Zwycięzcą w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Gliwic 2013 został Kamil Niedziela, judoka AZS Politechnika Śląska.
  Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Gliwickiego 2013 wybraliście Annę Corę, pięściarkę.

  Sportową Twarzą Gliwic 2013 wybrany został Tomasz Kulczycki, prezes do spraw sportowy futsalowej drużyny GAF Gliwice.
  Sportową Twarzą Powiatu Gliwickiego 2013 został natomiast Grzegorz Sobierajski, trener Fight Club Knurów.

  Jako redakcja przyznaliśmy także nagrody Sportowy Supertalent 2013 - powędrowały do pływaka Filipa Świderskiego i żeglarki Agnieszki Dubiel.

  Wojciechowi Kijewskiemu, trenerowi i wychowawcy młodzieży z domów dziecka, laureata uprzednich edycji, wręczyliśmy dyplom uznania za całokształt jego pracy. W tym roku pan Wojciech przygotowuje m.in. 13 edycję Turnieju Gwiazd im. Henryka Bałuszyńskiego - to zawody na rzecz Domu Dziecka nr 2 w Gliwicach z udziałem piłkarskich gwiazd.

  Podczas gali uhonorowaliśmy również zdobywców drugiego i trzeciego miejsca w plebiscycie na Człowieka Roku 2013 Gliwic i powiatu gliwickiego - posła Jana Kaźmierczaka oraz trenera i wychowawcę młodzieży w klubie GUKS Carbo Gliwice - Henryka Wilka. Zwyciężczyni tego plebiscytu, Ewa Sternal, która jest założycielką Mariny Gliwicy, odebrała swoją nagrodę wcześniej w redakcji głównej Dziennika Zachodniego.

  Była to także okazja do naszego wewnętrznego jubileuszu - choć z upływem lat ani my, ani jubilat doliczyć się już lat spędzonych w naszej redakcji nie może - uhonorowaliśmy red. Andrzeja Azyana dyplomem 30-lecia pracy w redakcji sportowej Dziennika Zachodniego.

  Za pomoc w zrealizowaniu gali podsumowującej nasze plebiscyty dziękujemy Piastowi Gliwice, Restauracji Gościnna, cukierni Hania, kwiaciarni Heliantus oraz zespołowi mażoretek Pantery, który uświetnił naszą imprezę.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   plebiscyt

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Gratulacje wszystkim laureatom!! jak obserwujemy od pierwszego plebiscytu a w tej edycji szczególnie jest to widać sporty walki w Gliwicach to czołówka za każdym razem lecz prócz wyników i zdjęc w...rozwiń całość

   Gratulacje wszystkim laureatom!! jak obserwujemy od pierwszego plebiscytu a w tej edycji szczególnie jest to widać sporty walki w Gliwicach to czołówka za każdym razem lecz prócz wyników i zdjęc w gazetach Ci sportowcy są mocno dyskryminowani finansowo!! klubów które maja mocne wsparcie finansowe z magistratu jak zwykle nie widać, czy na arenach czy właśnie w takich plebiscytach !! stypendia czy jednorazowe nagrody przyznawane przez tgz komisje sportu dla tych zawodników którzy promują miasto w kraju i na świecie wystarcza na wode mineralna i ew. może odżywki a to raczej mało. Zwracam uwagę ,że ci sportowcy z czołówki w większości wydają prywatnie zdobyte środki azeby utrzymac się na takim poziomie. Mamy nadzieje ze Podium będzie zbudowane i pomyslane tak aby właśnie tacy zawodnicy mogli z niego wykorzystac to czego nie ma w Gliwicach lub jest słono płatne np. odnowa biologiczna ,salki treningowe itp Dziekuje za uwagęzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama