Ważne
  Rybnik: Sprawcy śmiertelnego pobicia w areszcie

  Rybnik: Sprawcy śmiertelnego pobicia w areszcie

  BAB

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Rybnika zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o śmiertelne pobicie 59-latka.
  Do dramatu doszło podczas libacji alkoholowej. Zebrany przez policjantów i prokuratorów materiał dowodowy, pozwolił na tymczasowe aresztowanie napastników.

  W czwartek około 11.30 dyżurny rybnickiej komendy, otrzymał zgłoszenie, że w rejonie przystanku autobusowego w dzielnicy Niedobczyce, zauważono dziwnie zachowującego się, zakrwawionego mężczyznę. Policjanci po kilkunastu minutach, w parku przy ul.Wieniawskiego napotkali wskazaną osobę.
  39-letni mężczyzna początkowo tłumaczył stróżom prawa, że przewrócił się, a następnie powiedział, że bronił matkę przed agresywnym ojcem. Ostatecznie jednak przyznał się, że pobił kompana, z którym wspólnie spożywał alkohol. W miejscu, gdzie doszło do libacji i pobicia, policjanci natrafili na zwłoki 59-letniego bezdomnego.

  Rybniccy policjanci, oprócz zakrwawionego sprawcy, zatrzymali jeszcze jednego mężczyznę w wieku 22 lat, podejrzewanego o współudział w przestępstwie. Podejrzani trafili do tymczasowego aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama