Goat Simulator: Symulator kozy stał się bestsellerem [WIDEO,...

  Goat Simulator: Symulator kozy stał się bestsellerem [WIDEO, ZDJĘCIA]

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Goat Simulator
  1/7
  przejdź do galerii

  Goat Simulator ©Goat Simulator

  Goat Simulator: Tak absurdalnej gry dawno nie było. Bo co innego można powiedzieć o grze, w której wcielamy się w kozę? Najnowsza produkcja szwedzkiego studia Coffee Stain to humorystyczny symulator kozy o imieniu Pilgor. Zadaniem gracza, sterującego niesforną kozą jest poczynienie jak największych zniszczeń w wirtualnym świecie. GOAT SIMULATOR - HUMORYSTYCZNA GRA ZOSTAŁA BESTSELLEREM
  Gra Goat Simulator powstała przez kompletny przypadek. Absurdalna produkcja początkowo miała być żartem umieszczonym w serwisie YouTube. Jednak jak szybko się okazało, humorystyczne filmy przypadły do gustu Internautom. Producentom nie pozostało więc nic innego jak wziąć się do pracy i stworzyć Goat Simulator – symulatora kozy.

  Wciągu zaledwie kilku dni od wypuszczenia gry, w sieci rozpętało się szaleństwo na Goat Simulator. Aktualnie symulator kozy jest najczęściej pobieraną grą w serwisie Steam. Zasady gry są banalne. Zadaniem gracza jest zdemolowanie świata przy pomocy kozy o imieniu Pilgor.

  Gracz po prostu biega po wirtualnym świecie i kozimi rogami bodzie ludzi, samochody oraz inne przedmioty umieszczone na mapie. Za pomocą języka, koza może przyciągać do siebie różne przedmioty, a następnie przy ich pomocy poczynić jeszcze większą destrukcję.

  Goat Simulator posiada mnóstwo bugów, które w „normalnej” grze są mocno frustrujące. Jednak w przypadku tego symulator stanowią ogromny plus. Koza wbiegająca po drabinie dźwigu to jedynie jeden z bugów przynoszących frajdę.

  Twórcy gry Goat Simulator w ręce gracza przekazali także zestaw narzędzi do modowania, które znajdują się na platformie Steam. Dzięki nim gracze mogą tworzyć własne wyzwania oraz nowe przedmioty.

  GOAT SIMULATOR: SYMULATOR KOZY PODBIJA INTERNET: ZOBACZ CO O GRZE SĄDZĄ INNI GRACZE


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama