30 Seconds to Mars: Marsi w Japonii. A w Rybniku 22 czerwca

  30 Seconds to Mars: Marsi w Japonii. A w Rybniku 22 czerwca

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  30 Seconds to Mars w Japonii
  1/3
  przejdź do galerii

  30 Seconds to Mars w Japonii ©Facebook/30 Seconds to Mars

  Światowa trasa koncertowa zespołu 30 Seconds to Mars odwiedza kolejne przystanki. Początek kwietnia ekipa dowodzona przez Jareda Leto spędziła w Japonii, grając koncert najpierw w Osace (2 kwietnia), a następnie w Tokio (3 kwietnia). Do koncertu 30 Seconds to Mars w Rybnku pozostało niespełna 3 miesiące. WYGRAJ BILET na 30 Seconds to Mars w Rybniku
  Na swoim profilu na Facebooku Jared jak zwykle umieścił kilka fotografii dokumentujących trasę swojego zespołu. Na jednym ze zdjęć zrobionych podczas koncertu wokalista trzyma w dłoni japońską flagę.

  CZYTAJ KONIECZNIE:
  30 SECONDS TO MARS ZMIENIA PLANY KONCERTOWE, ALE DO RYBNIKA POWINIEN PRZYJECHAĆ 22 CZERWCA


  Dzisiaj muzycy mają dzień odpoczynku, po to by jutro dać kolejne show, tym razem w Tajlandii (a konkretnie w Bangkoku). Po tym występie grupa 30 Seconds to Mars ma zaplanowaną nieco dłuższa przerwę, bo kolejny koncert szykuje się dopiero 30 kwietnia, w Ekwadorze.

  Przypomnijmy, że do Europy "Marsi" powrócą 18 czerwca. Ta część trasy rozpocznie się w Turynie, skąd muzycy przeniosą się do Rzymu. Trzecim w kolejności miastem będzie Rybnik. W niedzielę, 22 czerwca grupa zaprezentuje się na stadionie miejskim przy ulicy Gliwickiej. Przed koncertem ma się natomiast odbyć pokaz "Artifact", filmu dokumentalnego po zespole, wyreżyserowanym przez Jareda Leto (ukrywającym się pod pseudonimem Bartholomew Cubbins).

  Na stronie zespołu można kupować specjalnie bilety na ten pokaz w dwóch kategoriach cenowych: 24 dolary i 250 dolarów. Droższy pakiet zawiera m.in. możliwość udziału w spotkaniu z Jaredem Leto po projekcji filmu i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia.

  Każdy z fanów 30 Seconds to Mars ma szansę zobaczyć koncert swoich ulubieńców w Rybniku za darmo. Wystarczy wziąć udział w plebiscycie i wygrać zaproszenia.

  Jak to zrobić? Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy przysłać Własne zdjęcie Waszego autorstwa, ukazujące Waszą miłość do grupy z krótkim opisem wyjaśniającym, dlaczego chcecie zobaczyć 30 Seconds to Mars w Rybniku.

  KLIKNIJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY. ZOBACZ, KTO PROWADZI W PLEBISCYCIE:
  KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PLEBISCYTU:
  WYGRAJ BILET NA KONCERT 30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU


  KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY JADĄ NA KONCERT:
  30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU 22 CZERWCA  *Restauracja Kryształowa Katowice bez Magdy Gessler. Teraz Maria Ożga z MasterChef
  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Prezenty na Komunię Św. Zastanów się i wybierz [TOP 10 PREZENTY KOMUNIJNE
  *Agnieszka Radwańska na turnieju tenisowym BNP PARIBAS KATOWICE OPEN
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama