Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:0 [RELACJA LIVE, ZDJĘCIA, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO]

Ruch Korona RELACJA LIVE, TRANSMISJA TV NA ŻYWO: Na zakończenie 29. kolejki ekstraklasy piłkarze Ruchu dziś o godz. 18 zmierzą się z Koroną Kielce. Chorzowianie chcę w końcu przerwać passę porażek.

RUCH KORONA ZAPOWIEDŹ MECZU:

Piłkarze Ruchu przegrali trzy ostatnie ligowe mecze, więc dziś zrobią wszystko, żeby wreszcie odnieść zwycięstwo.

- Daliśmy na Cichej dwa razy plamę i po raz trzeci na pewno nie damy. Musimy przełamać złą passę i przerwać serię porażek, bo bardzo chcemy się zrehabilitować w oczach naszych kibiców - powiedział obrońca chorzowian Marek Szyndrowski.

Szyndrowski przez cztery sezony grał w Koronie, ale było to dość dawno temu. Pytany o sposób na pokonanie kielczan urodzony w Świętochłowicach zawodnik stwierdza: - Musimy zagrać bardziej ofensywnie niż ostatnio, a to, że Korona ma problemy kadrowe w obronie może nam tylko ułatwić sprawę.

W ekipie gości zabraknie dzisiaj trzech defensorów: kontuzjowanych Tomasza Lisowskiego i Krzysztofa Kiercza oraz Radka Dejmka pauzującego za kartki, a także nie będącego w pełni sił pomocnika Vlastimira Jovanovicia. W Ruchu kontuzjowani są Mateusz Kwiatkowski i Artur Gieraga. Pod znakiem zapytania stoi także występ Grzegorza Kuświka. - Grzesiek trenuje już z drużyną, ale o tym czy zagra przekonamy się dopiero dzisiaj - dodał Szyndrowski.