Atletico Madryt - FC Barcelona 1:0 [ZDJĘCIA, GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA TV LIVE, GOLE WIDEO]

Michał Nowak
Atletico Madryt FC Barcelona RELACJA LIVE, TRANSMISJA TV, ONLINE NA ŻYWO: Atletico Madryt pokonał C Barcelona 1:0.

Mecz zakończył się zwycięstwem Atletico Madryt 1:0.

ATLETICO MADRYT - FC BARCELONA RELACJA LIVE:

[POPRZEDNIO PISALIŚMY:]

ATLETICO MADRYT - FC BARCELONA ZAPOWIEDŹ MECZU:

Piłkarze Atletico Madryt grają świetnie, co udowodnili zresztą w poprzednim spotkaniu Ligi Mistrzów. W meczu z Barceloną, podopieczni Diego Simeone'a zremisowali 1:1 na Camp Nou. W dzisiejszym spotkaniu Atletico nie musi odrabiać strat, gra na własnym boisku i posiada komfort bramki zdobytej na wyjeździe. Czy wyeliminowanie Barcelony w ćwierćfinale byłoby niespodzianką? Gospodarze dzisiejszego meczu przewodzą w hiszpańskiej ekstraklasie, Barcelona jest druga. Statystyki przemawiają więc na korzyść drużyny z Madrytu.

Oba zespoły grały ze sobą już cztery razy w przeciągu ostatnich miesięcy i wszystkie spotkania kończyły się remisami. Remis bezbramkowy w dzisiejszym meczu sprawi, że to Atletico awansuje do półfinału. Wynik 1:1 przedłuży spotkanie o dogrywkę. Jest jeszcze opcja, że remisowa seria między tymi drużynami zostanie w końcu przerwana.