Aquapark w Raciborzu: Nowy aquapark tańszy niż stara...

  Aquapark w Raciborzu: Nowy aquapark tańszy niż stara pływalnia

  Aleksander Król

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Racibórz postawił na rodziny, także te małe, z jednym dzieckiem, oferując im bilet za 6,50 zł. Normalny będzie można kupić już za 8 złotych.
  1/2
  przejdź do galerii

  Racibórz postawił na rodziny, także te małe, z jednym dzieckiem, oferując im bilet za 6,50 zł. Normalny będzie można kupić już za 8 złotych. ©arc

  Aquapark w Raciborzu postawił na rodziny, także te małe, z jednym dzieckiem, oferując im bilet za 6,50 zł. Normalny będzie można kupić już za 8 złotych.
  Racibórz będzie najtańszy! Bilet do tutejszego aquaparku, który zostanie otwarty 1 maja, będzie tańszy niż w innych tego rodzaju obiektach na Śląsku. Ba! Wejściówka do pełnego atrakcji H2Ostróg (tak nazwano raciborski aquapark) będzie tańsza nawet od biletu wstępu na przykładowo starą pływalnię w Rybniku, przy ulicy Powstańców Śląskich.

  Bo w Rybniku tylko za kąpiel w basenie (innych atrakcji tu nie ma) trzeba zapłacić 8,50 zł, zaś w raciborskim aquaparku z rwącą rzeką, zjeżdżalniami multimedialnymi, masażami i wieloma innymi atrakcjami, zapłacimy 8 złotych (w tygodniu w godz. od 6 do 15 i od 20 do 22).

  Między godziną 15 a 20 będzie o 2 zł drożej (10 zł), ale i tak większość korzystających załapie się na bilety ulgowe, bo tych przygotowano mnóstwo.


  Racibórz przede wszystkim postawił na rodziny i wcale nie chodzi o rodziny wielodzietne (te kupią bilety po 5 złotych od osoby), ale o małe rodziny np. z jednym dzieckiem. Rodzinny bilet w raciborskim aquaparku (np. dwoje rodziców i jedno dziecko, albo dwoje rodziców i dwoje dzieci) będzie kosztował 6,50 zł od osoby i to niezależnie od pory dnia. - Zeszliśmy z ceny biletów, bo zależy nam na dużej frekwencji - mówi Mirosław Lenk, prezydent Raciborza.


  *Próbny sprawdzian szóstoklasistów 2014 ARKUSZE + KLUCZ ODPOWIEDZI
  *Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]
  *Tabliczka mnożenia do wydrukowania [WZORY TABLICZEK MNOŻENIA]
  *Urlop macierzyński 2014 [ZASADY I TERMINY: URLOP RODZICIELSKI]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kiepska obsługa klienta

   NIEZADOWOLONY (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Obsługa porażka. Poprosiłem 2 bilety normalne. Dostałem paski i zapytałem czy to jest z sauną. Pani przy kasie oburzona, że przecież nie mówiłem. Ja na to: "to poproszę z sauną". A Pani: "już za...rozwiń całość

   Obsługa porażka. Poprosiłem 2 bilety normalne. Dostałem paski i zapytałem czy to jest z sauną. Pani przy kasie oburzona, że przecież nie mówiłem. Ja na to: "to poproszę z sauną". A Pani: "już za późno". No i dalej że dopłacę a Pani że już nie może nic zrobić. To ja rezygnuję. Ale pieniędzy nie dostanie Pan z powrotem. SKANDALICZNE PODEJŚCIE DO KLIENTAzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama